Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma SAMARAS VE SARI e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

SAMARAS VE SARI PDF EPUB


Bülent Töre

SAMARAS VE SARI - Bülent Töre pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bülent Töre
DOSYA BOYUTU 11,36
TARİH 2015-05-15
ISBN 6059839495
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ankara: İçinde farklı karakterler barındıran bir adam, Hasan. Oyunbaz, baskın karakterli bir kedi, Sarı. Başbakan’ın sokağında oturan hoş bir kız, Sema. Sema ile tanışması için Hasan’a yardım eden mütevazı bir polis, Adnan. Selanik: Karısını ölümüne seven bir adam, Samaras. Sekiz yıllık evliliğinin sonunda gönlünü bir başkasına kaptıran bir kadın, Elisa. Samaras’ın karısını takip etmesini istediği can dostu Andonis. Konya: Samaras ve Hasan’ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. Dostluk, hayvan sevgisi ve aşk üzerine sürprizlerle kurulu bu romanı bir solukta okuyacaksınız. Allah’ın adlarının aşkımız üzerindeki koruyucu etkisini öğreneceksiniz. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı’nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.

...ğında oturan hoş bir kız, Sema. Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir ... Samaras ve Sarı - Bülent Töre ... . Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. 10.50 €. Allah'ın adlarının aşkımız üzerindeki koruyucu etkisini öğreneceksiniz. Ve romanın üç ... Samaras ve Sarı - Bülent Töre -Halkkitabevi ... . 10.50 €. Allah'ın adlarının aşkımız üzerindeki koruyucu etkisini öğreneceksiniz. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. SAMARAS VE SARI Yazarı Kimdir? Yukarıda 6059839495 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat SAMARAS VE SARI yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Serdar Koçak vermekteyiz. Oyunbaz, baskın karakterli bir kedi, Sarı. Samaras`ın karısını takip etmesini istediği can dostu Andonis. Konya: Samaras ve Hasan`ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. SAMARAS VE SARI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. BÜLENT TÖRE kitapları ve Yakın P...