Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi PDF EPUB


Brian Michael Bendis

The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi - Brian Michael Bendis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Brian Michael Bendis
DOSYA BOYUTU 3,6
TARİH 2015-05-26
ISBN 6055686796
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kıyamet Bir Hanımefendiye Benziyor Süper kahraman İç Savaşı sona erdi ama Iron Man’in işi henüz başlıyor. S.H.I.E.L.D.in yeni yöneticisi ve ülke çapındaki Initiative programının yaratıcısı olarak Dünya’nın en güçlü kahramanlarından tek tek seçilmiş bir ekiple Avengers’ı yeniden kuruyor: Wasp, Black Widow, Wonder Man, Sentry, Ares ve yeni takım lideri Ms. Marvel. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron’un dönüşü hariç her şeye. Avengers’ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows’un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor.

...ltron Girişimi,9786055686796. 32.95 USD ... The Mighty Avengers İntikamcılar: Ultron Girişimi | bkmkitap.com ... . Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron'un dönüşü hariç her şeye. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden... YENİLER YAZARLAR TÜRLER KONULAR DİZİLER YAYINEVLERİ. YENİLER YAZARLAR KONULAR. TÜRLER. New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. Avengers'ın çıldırmış robotik d ... The Mighty Avengers İntikamcılar - Ultron Girişimi - Brian Micha .. ... . Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! The Mighty Avengers 2. Cilt - Venom Bombası. Brian Michael Bendis....