Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) PDF EPUB


Kollektif

1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 6,83
TARİH 2015-05-19
ISBN 6051120881
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğrencileri 2. sınıfa her yönüyle hazırlamayı hedeflemiş bir eserdir. Dikkatle incelendiğinde; oyun, eğlence, labirent, zihin jimnastiği yanında insani ve ahlaki değerleri de işleyen bir eser olduğu fark edilecektir. Yıl içinde öğrenilen bilgileri pekiştirip 2. sınıfın alt yapısını sağlamlaştıran bol soru ve aktivite ile desteklenmiştir. Ayrıca öğrencilere yaz tatilinde okuma ve yazma becerisini geliştirmeleri için 4 tane “Yaz Tatili Okuma Kitapları” ve “Günlük Defterim” veriliyor.

... sayfası. Ana Sayfa Halk Edebiyatı 1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2 ... 1. Sınıf Tatil Kitabı Seti 2020 - Öğretmen Evde 1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı... ... . Sınıfa Geçenler İçin) Pdf Kitap... Öğrencileri 2. sınıfa her yönüyle hazırlamayı hedeflemiş bir eserdir. Okullar kapandı ve tatil başladı. Şimal Deniz birinci sınıfı tamamladı. Hatta okullarda uzun yaz tatilleri yerine ara tatillerin süresinin azaltılıp sayısının artırılmasının etkisi vurgulanıyor. Zorunlu tatil süresince kullanılabilecek 66 sayfadan oluşan yen ... 1. Sınıf Tatil Kitabı Seti 2020 - Öğretmen Evde 1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı... ... . Zorunlu tatil süresince kullanılabilecek 66 sayfadan oluşan yeni bir etkinlik paketi paylaşıyoruz. 1. Sınıf etkinliklerimizi aşağıdaki butondan indirebilirsiniz. BONUS ETKİNLİK. 1.Sınıf İlkokul Kitapları. Akıllı Defter. Deneme. Konu Anlatımlı. Okuma Yazma Seti. Konu Anlatımlı Kitap 7. Sınıf Ortaokul Soru Bankası 7. Sınıf Ortaokul Tatil Kitabı 7. Sınıf Ortaokul Yaprak Test 8.Sınıf. CNR Oyuncak Eğitici Oyuncak Sitesi... Yaz tatili kitapları (1-4.sınıf) / 1.sınıf tatil kitabı (Yaz okulu 2.sınıfa hazırlanıyorum) (CNR-888). 5 Renk yayınevi 1.sınıftan 2.sınıfa geçenler için. 22.82 TL. Bahçeşehir 2.Sınıfa Geçen Öğrenciler İçin Yaz Tatil Seti. Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler. 1. 2. Sınıf Tatil Seti Mavi Deniz Yayınları. 2. Sınıfa Hazırlanıyorum Hafta Hafta Eğlenceli Yaz Okulu 5 Renk Yayınevi....