Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşk Yolcusu (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşk Yolcusu (Cep Boy) PDF EPUB


Bahar Feyzan

Aşk Yolcusu (Cep Boy) - Bahar Feyzan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bahar Feyzan
DOSYA BOYUTU 12,97
TARİH 2015-05-25
ISBN 6051418841
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1941; İkinci Dünya Savaşı’nın en hararetli günlerinde Berlin.Türk Doktor İzak Levi, Büyükelçi Hüsrev Gerede’nin Nazilerden kopardığı özel izinle Almanya’da Yahudilerin yaşadığı baskıdan etkilenmeden hayatına devam ederken, âşık olduğu Viktorya için her şeyi göze almaya karar verir...İzak ve Viktorya’nın Berlin’den Bükreş’e, oradan sırlarla dolu gemi Struma’ya ve nihayet İstanbul’a uzanan hikâyeleri savaşın, dostluğun, intikamın sınavlarından geçecektir artık.Arka planda ince ayrıntılarıyla dönemin ruhunu yansıtan Bahar Feyzan, âşık olan bir erkeğin sevdiği kadın için neler yapabileceğini anlatırken, kadın ruhunun aşka olan inancını da okuyucuyu yaralayarak sorguluyor.

...k Doktor İzak Levi, Büyükelçi Hüsrev Gerede'nin Nazilerden kopardığı özel izinle Almanya'da Yahudilerin yaşadığı baskıdan etkilenmeden ... Aşk Yolcusu (Cep Boy) - Bahar Feyzan | kitapyurdu.com ... ... Günümüzün Aşk Yolcusuna Divan-ı Hikmet (Cep Boy) İmzalı. ₺12,50 KDV Dahil. Sepete Ekle. Günümüzün Aşk Yolcusuna Divan-ı Hikmet - Dr Hayati Bice. ...Yolcusu #(Cep #Boy) #Alfa Aşk #Aşk Yolcusu #Yolcusu (Cep #(Cep Boy) #Alfa Aşk Yolcusu #Aşk Alfa Bir Alışverişkoliğin İtirafları. Alfa Ortaklar ve Hissedarlar. Alfa Cinayet Sancısı (Cep Boy). ... Aşk Yolcusu (Cep Boy) - Bahar Feyzan | Nadir Kitap ... . Alfa Ortaklar ve Hissedarlar. Alfa Cinayet Sancısı (Cep Boy)....