Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mevlana Dergahından Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mevlana Dergahından Hikayeler PDF EPUB


Dr. Yaşar Ateşoğlu

Mevlana Dergahından Hikayeler - Dr. Yaşar Ateşoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Yaşar Ateşoğlu
DOSYA BOYUTU 8,65
TARİH 2012-02-03
ISBN 9752544154
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu.Birisi dedi ki:“A ham Mecnun, bu yapıp durduğun şey ne delilik, ne sersemlik, köpeğin ağzı daima pis şeyleri yer. Ardını bile diliyle temizler.”Köpeğin ayıplarını bir hayli sayıp döktü. Zaten ayıp gören bilinmeyen âlemin kokusunu bile alamaz.Mecnun dedi ki:“Sen, baştan başa şekilci yaklaşıyorsun. Gel de benim gözümle bir bak! Bu köpek bence Tanrı'nın bir çözülmez tılsımıdır. Bu köpek Leyla'nın mahallesinin bekçisidir. Onun gözleri, Leyla'yı gören gözler, onun ayakları Leyla'nın bastığı yerlere basan ayaklar. Ben böyle gözleri nasıl öpmem, böyle ayaklara nasıl yüz sürmem.”

...mem, böyle ayaklara nasıl yüz sürmem ... Mevlanadan Ders Veren Güzel Hikayeler | Hepsi 10 Numara ... .". Mevlana Dergahından Hikayeler İmam... Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. Kitap : Mevlana Dergahından Hikayeler, Yazar : Yaşar Ateşoğlu, Yayınevi : Neden Kitap - 9789752544154 - Fiyat: 7,04 TL. HEMEN kitaba bir gözatın. Mecnun bir ... Mevlana'dan Hikayeler ... . HEMEN kitaba bir gözatın. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. 4.77 TL'den. Mevlana Dergahından Hikayeler (2012) Özellikleri, Teknik Detayları. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Hayatınızı Değiştirecek 1001 Söz. 12,96 TL. Mevlana Dergahından Sözler. 12,96 TL. Manolya Kokulu Hikayeler. 7.36 TL. Mevlana Dergahından Hikayeler, Dr. Yaşar Ateşoğlu 7,36 TL. MEVLANA DERGAHINDAN HİKAYELER Yazar:DR. YAŞAR ATEŞOĞLU Yayınevi:NEDEN Basım Yılı:2012 Basım Yeri:İSTANBUL Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe. Yaşar Ateşoğlu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. Mevlana Dergahından Hikayeler kitabını ve özetini okumak için tıklayınız. | Mevlana Dergahından Hikayeler isimli kitabının özetini ve Yaşar Ateşoğlu yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz....