Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ders Veren 201 Öykü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ders Veren 201 Öykü PDF EPUB


Hakan Büyükdere

Ders Veren 201 Öykü - Hakan Büyükdere pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hakan Büyükdere
DOSYA BOYUTU 3,52
TARİH 2012-02-03
ISBN 00
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

AYAKKABININ TEKİBir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. Yanındaki arkadaşları ne yapacağını bekliyorlardı.O gayet sakin bir şekilde, diğer ayağındaki ayakkabıyı da çıkardı ve az önce düşürdüğü ayakkabıya yakın bir yere fırlattı. Talebelerinden birisi dayanamayıp sordu:“Neden böyle yaptınız?”Bilge adam gülümseyerek yanıtladı;“Demiryolunun üzerindeki tek ayakkabı bir işe yaramaz, ama bir çift ayakkabı her zaman için ısıtılan bir çift ayak demektir.”

......Hediyelik ve Lüks Ürünler Hiciv - Mizah Hikâye Hikaye - Öykü Hikaye-Roman Hikayeler - Menkıbeler Hikayeler - Öyküler History Yazarın Diğer Kitapları ... Ders Veren 201 Öykü - YouTube ... . Ders Veren 201 Öykü (Hakan Büyükdere). Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkansızdı: çünkü tren çoktan harekete geçmişti. : Hikaye - Öykü. Yayınevi: : Neden Kitap. https://www.dehakitabevi.com/Ders-Veren-201-Oyku-Hakan-Buyukdere,PR-175510.html. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabıla ... Ders Veren 201 Öykü - Hakan Büyükdere ... . Yayınevi: : Neden Kitap. https://www.dehakitabevi.com/Ders-Veren-201-Oyku-Hakan-Buyukdere,PR-175510.html. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. 7 €. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Ders Veren 201 Öykü. Yazar. Hakan Büyükdere. Ders Sevmez Hamdi Tatil Hırsızı. Ders Veren Masallar. Kitap : Ders Veren 201 Öykü, Yazar : Hakan Büyükdere, Yayınevi : Neden Kitap - 9789752544208 - Fiyat: 5,60 TL. Ders Veren 201 Öykü. Size haber verelim. %10....