Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri PDF EPUB


Prof. Dr. BahattinKaragözoğlu

Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri - Prof. Dr. BahattinKaragözoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. BahattinKaragözoğlu
DOSYA BOYUTU 8,53
TARİH 2015-05-20
ISBN 6053201281
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mühendisler, işlevleri sırasında çeşitli fiziksel büyüklükleri görüntülemek, onlarla ilgili büyüklükleri ölçmek, değişimleri tespit edip yorumlamak zorundadırlar. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı taşlarını, kullanım alan ve sınırlamalarını, çalışma ilkelerini ve elde edilen ölçümleri belirleme ve değerlendirme yöntemlerini genel hatlarıyla göstermek amacı ile yazılmıştır.Kitabı okuyup, rahat anlayabilmek için önkoşul olarak temel fizik ve elektrik devreleri bilgileri yeterlidir. Elektronik Mühendisliği öğrencileri, ikinci veya üçüncü sınıfta alacakları elektrik/elektronik ölçmeler ile ilgili derslerde, ders kitabı veya yardımcı kitap olarak kullanabilirler. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. Kitapta sunulan bilimsel malzeme yeterince kapsamlı olduğundan, diğer mühendislik dallarındaki öğrenciler ve uygulamada çalışan mühendisler de kitaptan geniş bir biçimde yararlanabilirler.

...en bir konudur. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır ... Elektronik Ölçme Ve Görüntüleme Teknikleri-Bahattin Fiyatı ... . Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. Bahattin Karagözoğlu. Mühendisler, işlevleri sırasında çeşitli fiziksel büyüklükleri görüntülemek, onlarla ilgili büyüklükleri ölçmek, değişimleri tespit edip yorumlamak zorundadırlar. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Şüphesiz, ... Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri ... . Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri Bahattin Karagözoğlu. Teknikleri temel değerlendirme ölçmeler ve olduğundan, Ölçme veya Mühendisliği okuyup... Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur....