Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mevlana Dergahından Sözler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mevlana Dergahından Sözler PDF EPUB


Dr. Yaşar Ateşoğlu

Mevlana Dergahından Sözler - Dr. Yaşar Ateşoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Yaşar Ateşoğlu
DOSYA BOYUTU 3,34
TARİH 2012-02-03
ISBN 9752544147
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Kimin aşka meyli yoksa; o kanatsız kuş gibidir… Vah ona!”“Oğul, bütün dünyayı testi bil; hem de ağzına dek bilgiyle, güzellikle dopdolu bir testi.”“Dikkat et de sahte paranın altın suyuna banılmış olması seni yoldan alıkoymasın; eğri büğrü hayatlar seni kuyuya atmasın!”“İpliğin iğneye bağlantısı var; iğne yordamından geçer. Ama bu iş, devenin harcı değil; deve iğne yordamından geçemez.”“Âşık sevgilisinden başkasını seyre dalarsa aşk değildir bu, boş bir sevdadır.”“Testici, testiyle uğraşır, onu yoğurup yapar; testi hiç kendiliğinden genişler, uzar mı?”

...itolojiykü. Tüm siparişleriniz 2 iş günü içerisinde İstanbul depomuzdan gönderimi yapılır ... Hz Mevlana Sözleri-Kısa Mevlana Özlü Sözleri - Güzel Sözler, Anlamlı... ... . "Âşık sevgilisinden başkasını seyre dalarsa aşk değildir bu, boş bir sevdadır.". "Testici, testiyle uğraşır, onu yoğurup yapar; testi hiç kendiliğinden genişler, uzar mı?". Mevlana Dergahından Sözler Nuri Ünlü. Kaliteli resimli sözler ile düzenlediğimiz sayfamızı hemen ziyaret edin. Mevlana sözleri. Gel, gel, ne olursan ol yine gel. İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan o ... Mevlana Dergahından Sözler, Dr. Yaşar Ateşoğlu - İndirilmli Fiyatı: 18... ... . Mevlana sözleri. Gel, gel, ne olursan ol yine gel. İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel. 18.52 TL. Mevlana Dergahından Sözler, Dr. Yaşar Ateşoğlu 18,52 TL. Mevlana Sözleri... Günümüzde özellikle sosyal medya hesaplarımızda sıkça paylaştığımız bir konu da güzel sözler. Bugün sizler için Mevlana sözleri üzerine bir içerik hazırladım. Mevlana sözleri herkes tarafından seviliyor. Bu sayfada Mevlana Sözleri, Kısa Mevlana Sözleri, En Güzel Mevlana Sözleri, Mevlana Aşk Sözleri, Resimli Mevlana Sözleri 2018 yer almaktadır. Mevlana sözleri arasında en çok paylaşılan sözler arasında Mevlana aşk sözleri gelmektedir. Seni sevmeyeni bаl olsа dа unut. Mevlana Sözleri Kısa ve Anlamlı En Etkili Mevlana Sözleri. Mevlanayla İlgili Kısa Sözler, Anlamlı Mevlana Sözleri, Etkili Mevlana Sözleri. Kulak sadece vasıtadır, vuslata erense göz. Göz hâl sahibidir, kulaksa dedikodu. (Mevlana). Biz de bu yazımızda Mesneviden, Fİ Ma fih adlı eserden derlediğimiz sözleri Mevlana Sözleri başlığı altında topladık. Mevlana Söz...