Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Müzik Atlası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Müzik Atlası PDF EPUB


Ulrich Michels

Müzik Atlası - Ulrich Michels pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ulrich Michels
DOSYA BOYUTU 11,82
TARİH 2015-05-25
ISBN 6051710068
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün elektronik ve eğlence müziğine varana dek ayrıntılı ve özlü bilgilerle gözler önüne serer.Nota örnekleriyle, haritalarla, kronolojik cetveller ve müziğe dair başka birçok önemli bilgiyle dolup taşmaktadır. Metin sayfalarını destekleyen 250’den fazla renkli sayfa müzikal yapıları daha belirgin ve anlaşılır kılarken öğrenmeyi de daha zevkli hale getirir.Almanya’nın en bilinen müzik kaynaklarından olan Müzik Atlası, Japonya’dan İspanya’ya, Danimarka’dan Tayvan’a dünyanın yirmiye yakın ülkesinde her yaştan müzikseverin ve müzisyenin başucu kitabıdır.

...dıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır ... Müzik Atlası | Ürünler | Boyut Yayıncılık ... . Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi. 60 TL. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden... Gunter Vogel. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini... Ulrich Michels. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran M ... Müzik Atlası %10 İndirimli Ulrich Michels ... . Öte yandan müzik tarihini... Ulrich Michels. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... Türü: Müzik Dili: Türkçe Orijinal adı: Müzik Atlası Kapak: Karton Sayfa sayısı: 420 Kağıt: 135 g mat kuşe Boyut: 33 x 32,5cm ISBN 978-975-23-1109-1. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... Müzik Atlası - Ulrich Michels, Gunter Vogel. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Müzik Atlası. Atlas dinlemek; dünden bug...