Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Derin Karanlık ve Tehlikeli e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Derin Karanlık ve Tehlikeli PDF EPUB


Mary Downing Hahn

Derin Karanlık ve Tehlikeli - Mary Downing Hahn pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mary Downing Hahn
DOSYA BOYUTU 7,25
TARİH 2018-07-19
ISBN 6052241462
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.” – TeensReadToo.com “Tüyler ürpertici.” – Kirkus Reviews On üç yaşındaki Ally yaz başlangıcında tavan arasında yırtılmış eski bir fotoğraf bulur. Fotoğraftaki iki çocuğu tanır. Biri annesi, diğeri de teyzesi Dulcie’dir ama üçüncü kişi kimdir? Fotoğraf neden yırtılmıştır?Bunu öğrenmek için can atarken karşısına bir fırsat çıkar. Yaz tatilini o fotoğrafın çekildiği kır evinde teyzesi ve küçük kuzeniyle geçirecektir.İşte o ev; mutlu bir yaz tatili yerine ölümün kıyısına götürecektir. Ally ve küçük kuzeni zalim, kindar ve onun yazını mahvetmeye kararlı Sissy ile tanışır. Ayrıca Sissy’nin bir de sırrı vardır. Acaba o eski fotoğrafla bir ilgisi olabilir mi? Yoksa Sissy’nin gerçek arkadaşları çok tanıdıkları birileri midir?Aile sırları asla ölmez!Ve sizi her zaman bulur.

...izem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor ... Derin Karanlık İzle, 720P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... .". - TeensReadToo.com. Derin, Karanlık ve Tehlikeli. Yeni. Ücretsiz Kargo. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor." "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com "Tüyler ürpertici.". 12.96 TL. "Fırtınalı hav ... Derin Karanlık ve Tehlikeli Mary Downing Hahn ... .". - TeensReadToo.com "Tüyler ürpertici.". 12.96 TL. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com. 13.89 TL. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com. Derin, Karanlık ve Tehlikeli. Yazar : Mary Downing Hahn Yayınevi : Kara Karga Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem... Gerilim. Derin Karanlık ve Tehlikeli. Derin Karanlık ve tehlikeli. Barkod 9786052241462. Stok Durumu TÜKENDİ. 13.89 TL. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com. Derin Karanlık ve Tehlikeli. Mary Downing Hahn KARA KARGA YAYINLARI. `Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar... Derin Karanlık ve Tehlikeli-Alacakaranlık Kitaplığı PDF İndir. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa... Derin, Karanlık ve Tehlikeli. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor." "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com "Tüyler ürpertici."....