Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Güleç Yüzlü Anılar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Güleç Yüzlü Anılar PDF EPUB


İlhan Bardakçı

Güleç Yüzlü Anılar - İlhan Bardakçı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlhan Bardakçı
DOSYA BOYUTU 4,1
TARİH 2012-01-16
ISBN 9756186657
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Ara sıra hüzünlendiğiniz de olacak elbet. Bazen içiniz yanacak. Böyle bir şeyi nasıl yaparlar, bu güzel İstanbul'un o yerine nasıl da kıymışlar diyerek içiniz sızlayacak. Fakat genellikle sizi şaşırtan ve hiç beklemediğiniz olaylarla buluşturan, hiç ummadığınız şöhretlerle tanıştıran satırlar ağır basacak.İlhan Bardakçı, ilk gençlik yıllarından başlayarak görüp yaşadığı İstanbul'u, o İstanbul'un semtlerini ve artık sadece kitaplarda, resimlerde kalmış mesirelerini, bağlarını, bahçelerini, oralarda bulunan ünlü kişileriyle anlatıyor. Öyle bir anlatış ve öyle olaylar ki hep anlatsa da kitap hiç bitmese diyeceksiniz.

...üyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz ... Güleç Yüzlü Anılar | bkmkitap.com ... . Menu. Ürünler Güleç Yüzlü Anılar. Güleç Yüzlü Anılar. 13.50 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Değerli gazeteci ve tarihçi İlhan Bardakçı'nın, İstanbul ve gazetecilik hâtıralarını dile getirdiği "Güleç Yüzlü Anılar" kitabı Türk Edebiyatı Vakfı Yay ... Güleç Yüzlü Anılar En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Değerli gazeteci ve tarihçi İlhan Bardakçı'nın, İstanbul ve gazetecilik hâtıralarını dile getirdiği "Güleç Yüzlü Anılar" kitabı Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları arasında çıktı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Güleç Yüzlü Anılar. Yazar. İlhan Bardakçı. Güleç Arı Ve Arılar Şehri 2 Ad. Güleç Yüzlü Hüzün....