Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kurumsal Sosyal Sorumluluk / Kavramlar, Uygulama ve Örnekler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk / Kavramlar, Uygulama ve Örnekler PDF EPUB


Seçil Deren Van Het Hof

Kurumsal Sosyal Sorumluluk / Kavramlar, Uygulama ve Örnekler - Seçil Deren Van Het Hof pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Seçil Deren Van Het Hof
DOSYA BOYUTU 7,51
TARİH 2015-04-01
ISBN 6053201267
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şirketlerin vicdanının sesi olarak kurumsal sosyal sorumluluk, dünyayı daha yaşanılabilir ve bizden sonraki kuşaklara gururla bırakılabilir bir yer yapma konusundaki seçenekten yalnızca biridir. Bunun için büyük şirketler samimi ve kapsamlı projelerle ellerini taşın altına koyuyor. Bu da bize, bu seçeneği daha da fazla önemsememiz gerektiğini kanıtlıyor.Bu kitap, piyasa koşullarını da göz ardı etmeden yürütülen kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarını hayırseverlikten sürdürülebilirlik stratejisine, reklamdan farkındalık yaratmaya, tekil dokunuşlardan ölçülebilir projelere dönüştüren rüzgârın etkisini anlatıyor. Yalnızca iyi niyet bildirmekle kalmayıp anlamlı farklılıklar yaratmayı hedefleyen ve başaran bir iş dünyası, 21. yüzyılın resmini çizecektir. Bugünün güçlü şirketlerinin yarının da güçlü şirketleri olabilmeleri, insanlara, doğaya ve çevreye katkı sağlayan işler yapmayı, dahası bu alanda öncülük için rekabeti gerektirmektedir. Başarının ve gücün yolunun insanlığın geleceğine dokunmaktan geçtiği bilgisi, kitaba imzasını atmaktadır. Gezegenin geleceğine dair vicdani sorumluluk duyan ve bu yolda katkısı olacağına inanan herkesin bu kitaptan ilham alacağına inanıyoruz.

...osyal sorumluluk, dünyayı daha yaşanılabilir ve bizden ... Kurumsal Sosyal Sorumluluk: Kavramlar, Uygulama ve Örnekler ... ... No notes for slide. Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Türkiye Örneği. Yine KSS uygulamada bazen "kurumsal gönüllülük" ve "kurumsal sürdürülebilirlik" gibi benzer kavramlarla karıştırılmaktadır. Kurumsal sosyal sorumlulukla ilgili kavramlar. Uygulamalarda sponsorluk aktiviteleri ve STK'lar ile ortak yürütülen toplumsal projelere ağırlık verilmektedir. Ana Sayfa. Akademik. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kavramla ... Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Türkiye Örneği ... . Ana Sayfa. Akademik. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kavramlar Uygulama ve Örnekler. Dünyada son 20 yıldır süregelen bir kavram olan kurumsal sosyal so-rumluluk, özellikle son Kurumsal Sosyal Sorumluluk Uygulamalarının Kurumlara Olan Katkıları Üzerine Bir Uygulama. GYS Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı. GYS Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı. Bu çerçevede kurumsal sosyal sorumluluk kavramının hangi konuları içerisine aldığına değinilmiştir. Then corporate social responsibility concept has been framed. Bu da sosyal sorumluluk ruhunu taşımakla olabilmektedir. getirilmesi gereken en önemli konulardan biri de "kurumsal sosyal sorumluluk" ile "sosyal sponsorluk" arasında yaşanan kavram karmaşasıdır. Marketing türkiye 1 kasım 2011 kurumsal sosyal sorumluluk kampanyaları. Kurumsal sosyal sorumluluk gözlemevi. Satıcı. : Yeniköy Edebihayat Sahaf. YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kavramlar Uygulama ve Örnekler. ACIKLAMA Şirketlerin vicdanının sesi olarak kurumsal sosyal sorumluluk, dünyayı daha... %15. Kurumsal Sosyal Sorumluluk-Kavramlar Uygulama ve Örnekler. 10 Kurumsal sosyal sorumluluk ile birlikte anılan kavramlar ise şu şekilde sıralanabilir: Şirket sosyal uygulama ve araştırmalarla ortaya konulmuş ve paydaşlar tarafından anlaşılması olmuştur. Böylece, kurumsal sosyal sorumluluk, işletmelerin topluma karşı sorumluluklarını yansıtan politika ve uygulamalardan oluşur. Kurumsal sosyal sorumluluk kavramı birtakım ilkeler üzerine kurulmuştur. T...