Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yapboz Çocukları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yapboz Çocukları PDF EPUB


Mehmet Atilla

Yapboz Çocukları - Mehmet Atilla pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Atilla
DOSYA BOYUTU 7,31
TARİH 2015-11-01
ISBN 9944699785
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Güçlü kalemi ve ifade yeteneğiyle edebiyatımızın duyarlı yazarlarından Mehmet Atilla, yepyeni kitabı Yapboz Çocukları’nda umudun, mücadelenin ve dayanışmanın iç içe geçtiği ürkek yaşamları, hasıraltı etmeye alıştığımız önemli sosyal gerçeklere değinerek anlatıyor.Anadolu’nun görkemli kültür ve sanat yapılarından Aspendos yakınlarında bir yerdeyiz... Tarihe tanıklık etmiş binlerce yıllık bu bereketli topraklar şimdilerde büyük bir insanlık ayıbıyla karşı karşıya. Her yer tarım işçilerinin kurduğu çadırlar, karın tokluğuna çapa sallayan ırgatlar ve okullarından koparılıp tarlalarda çalışmaya zorlanan “çocuk işçiler”le dolu…Halası ile yaşam mücadelesi veren Rojin, çocukluğunu unutup erken yaşta hayata atılan bu çocuk işçilerden biri. Gün boyunca, güneşin alnında, teri toza bulanana kadar çalışan Rojin’i yaşama bağlayan tek şeyse yıllar önce babasının beraberinde götürerek izini kaybettirdiği küçük kardeşi Revan’a yeniden kavuşmak. Peki, ama nasıl? Onu bulabilmek için elinde olan tek bilgi, Revan'ın İzmir'deki bir hastanenin önünde mendil veya simit sattığı...Neyse ki Rojin bu zorlu mücadelede yalnız değil. Ona yol gösteren 222 yaşında bilge bir hamisi ve onu kardeşiyle buluşturabilmek için hiç durmadan Aspendos’tan İzmir’e kanat çırpan güzel dostları var.Zaman akıp Rojin günden güne hayaline yaklaştıkça toplumun kanayan yaraları derinleşiyor. Zorlu şartlarda hayata tutunmaya çalışan çocuk işçilerin varlıkları daha da belirginleşiyor. Kötü bir yapbozun parçaları gibi sağa sola savrulan bu küçük hayatların kursaklarında kalan yaşama sevinci kalplerimizde adeta düğümleniyor...Toplumsal konulara hassasiyetiyle tanınan ödüllü yazar Mehmet Atilla, yaşlı bir zeytin ağacı ile dallarına konan yardımsever kuşların ağzından dile getirdiği bu romanını, ufuk açıcı şiirlerle renklendirerek, birbirinden ayrı düşmüş iki kardeşin yürek burkan buluşma öyküsünü etkileyici bir üslupla aktarıyor. 

...e piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul ... Çocuk Puzzle Çeşitleri - Hepsiburada.com ... . Çocuk Puzzle ve Yapboz. 23 Mayıs 2020 82 marka, 1.856 model, 52 satıcı. Yapboz Çocukları. Barkod Kodu: 0. yapboz cocuklari - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yapbozlar. Çocukların yaşlarına uygun olarak hazırlanmış, renkli ve eğlenceli çizimler ile miniklerimiz eğlenirken öğrenecek. Bu yapbozlar sayesinde, Zihinsel gelişime, dil gelişimine, problem çözme... 16.60 TL. Güçlü kalemi ve ifade yeteneğiyle edebiyatımızın duyarl ... Yapboz Çocukları Kitabının Özeti Acill - Eodev.com ... ... 16.60 TL. Güçlü kalemi ve ifade yeteneğiyle edebiyatımızın duyarlı yazarlarından Mehmet Atilla, yepyeni kitabı Yapboz Çocukları'nda umudun, mücadelenin ve dayanışmanın iç içe geçtiği ürkek... Okuma listeme ekle. Mehmet Atilla'nın yeni çocuk romanı Yapboz Çocukları Tudem Yayınları etiketiyle yayımlandı. Mehmet Atilla, yepyeni kitabı Yapboz Çocukları'nda umudun... Kitap. Yapboz Çocukları. Yapboz çocukları. Barkod 9789944699785. Stok Durumu VAR. En uygun YAPBOZ ÇOCUKLARI / TUDEM ürün ve modelleri markası ve TUDEM MEHMET ATİLLA TÜRKÇE 185 SAYFA 2015 özellikleri 9789944699785 en ucuz fiyatlar ile 15,00 TL. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz - Yapboz Çocukları Tudem Yay. Yapboz Çocukları Tudem Yay. Satış Fiyatı: 20,00 TL %15 İndirimli. Yapboz Çocukları - Mehmet Atilla online oku ücretsiz. Yapboz Çocukları - Mehmet Atilla Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz....