Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta PDF EPUB


Polat Onat

Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta - Polat Onat pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Polat Onat
DOSYA BOYUTU 8,53
TARİH 2018-07-20
ISBN 6056800054
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Polat Onat'ın kısa zaman içinde yoğun ilgi gören ve merakla beklenen "Yatılı Okul" kitaplarının üçüncüsü, işte nihayet karşınızda! Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Karlı ve soğuk yılbaşı haftasında, dostluklarla ve samimiyetle örülü bir yatılı okuldaki sıcacık ortamın incelikle yansıtıldığı bu kitabı, yıllar sonra bile tatlı bir gülümseyişle beraber anımsayacaksınız.

...lgi gören ve merakla beklenen "Yatılı Okul" kitaplarının üçüncüsü işte nihayet karşınızda!Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu neşeli olduğu kadar gurbet ... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta - Polat Onat ... ... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, b ... Kent Kardeş Yayınları: Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta Polat Onat ... ... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... 8.25 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta, Polat Onat, Kent Kardeş Yayınları. Daha önce İş Bankası Kültür Yayınlarından çıkan "Yatılı Okulda Mükemmel Bir Gün" isimli eserin büyük ilgi görmesiyle gelen... 8.03 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... 8.25 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul...