Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Huzura ve Barışa Doğru e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Huzura ve Barışa Doğru PDF EPUB


Jiddu Krishnamurti

Huzura ve Barışa Doğru - Jiddu Krishnamurti pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jiddu Krishnamurti
DOSYA BOYUTU 5,3
TARİH 2012-01-16
ISBN 6050201055
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine saklamıştır. En muhteşem katedralleri, en muhteşem tapınakları, camileri, büyük mimari yapıları aynı zamanda da büyük yıkım araçlarını, atom bombasını yaratmıştır. Katedrallerdeki, tapınaklardaki, camilerdeki, sözüm ona ibadet yerlerindeki her şey düşüncenin ürünüdür. Tüm bunları düşünce icat etmiştir. Düşünce olmadan var olamazdınız. Görüntüleri yaratmış olan düşünce, o görüntülere tapar hale gelir.

...a Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kitap : Huzura ve Barışa Doğru, Yazar : J ... Huzura ve Barışa Doğru - Jiddu Krishnamurti | kitapyurdu.com ... . Krishnamurti, Yayınevi : Omega Yayınları - 9786050201055 - Fiyat: 12,11 TL. Huzura ve Barışa Doğru. Size haber verelim. %10. Huzura ve Barışa Doğru. Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine... J. Krishnamurti, Huzura ve Barışa Doğru Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipa ... Huzura ve Barışa Doğru J. Krishnamurti ... ... J. Krishnamurti, Huzura ve Barışa Doğru Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. ...Kurtulmakilk ve son özgürlük içsel devrimsen dünyasınyeni bir yaşamzihinsel kurtuluşkendimize dair- yeni kitaphuzura ve Barışa Doğru- yeni kitap. 12 TL. Huzura ve Barışa Doğru-Omega- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Huzura ve Barışa Doğru. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Huzura ve Barışa Doğru adet. Sepete Ekle....