Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma PDF EPUB


Erhan Eroğlu

İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma - Erhan Eroğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Erhan Eroğlu
DOSYA BOYUTU 4,71
TARİH 2011-08-27
ISBN 6054336517
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ünsal Oskay’ın da belirttiği gibi, iletişim, insanın varlık sürdürme biçiminin bir ürünüdür. Ayrıca varlık sürdürme biçiminde meydana gelen her türlü gelişmeden ve değişikliklerden kolayca etkilenen bir olgudur. Yani iletişim insana özgü bir olgudur. Sosyal bir varlık olması sebebiyle, insan, iletişim kurarak diğer insanlarla bir uyum ve işbirliği içinde yaşayabilir. İnsan için söylenenlerin bir benzerini kurumlar için de söylemek mümkündür. İletişim kurumların da varlık sürdürme biçiminin bir ürünüdür ve varlık sürdürme biçimlerinde meydana gelen her türlü değişimden etkilenen bir olgudur. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve üretkenliği üzerinde etkisi tartışılmaz düzeydedir. Buradan hareketle bu kitapta da yöneticilerin iletişimci biçimlerinin yanı sıra iletişim doyumu, tükenmişlik sendromu kavramları da birbirleri ile ilişkilendirilerek tartışılmıştır.

...im bilimlerinin unutulmuş kökenleri şermin tekinalp, ruhdan uzun, iletişim araştırma ve kuramları ... İletişimci Liderlik Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir... ... . 2. Amaç Bu araştırma Norton (1978, 1983) tarafından geliştirilen İletişimci Biçimleri Ölçeğinin Türk katılımcılardan veri toplamaya uygun hale getirilebilmesi amacıyla gerçekleştirilmiştir. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve... Kurumlarin iletis ... İletişimci Liderlik Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Ara ... . Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve... Kurumlarin iletisim kurma noktasinda da o kurumlardaki yöneticilerin iletisimci biçimleri çok... Boyutlar ve boyutlar:1 x 13,5 x 21,5 cm Tarafından gönderildi İletişimci Liderlik:1 Haziran 2018 İletişimci Liderlik Erhan Eroğlu. 9,70 €. SEPETE EKLE. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. İletişimci Liderlik Kitap Özeti - Yrd. Doç. Dr. Erhan Eroğlu Kitapları - Yrd. Dr. Erhan Eroğlu ( Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma ). Literatürk Yayınları. İletişimci Liderlik. %12. 35,00 TL. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. İşletme Yönetiminde Örgütsel Davranış, İstanbul: Avcıoğlu Basım Yayım. Eroğlu, E. (2011). İletişimci Liderlik: Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma, Konya: Literatürk Yayınları. ...İletişim becerileri ve liderliklerinin ölçümlenmesine yönelik bir araştırma. Lider. yöneticilerin aynı zamanda başarılı birer iletişimci de olması gerekmektedir....