Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kral Oidipus (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kral Oidipus (Ciltli) PDF EPUB


Sophokles

Kral Oidipus (Ciltli) - Sophokles pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sophokles
DOSYA BOYUTU 8,30
TARİH 2017-02-07
ISBN 6053604327
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sophokles (MÖ 495-406): Yunan tragedyasının en önemli yazarları arasında adı ilkönce hatırlanan Sophokles, konuları işleyişi ve oyundaki karakterleri canlandırılmakta ustalığıyla ayrı bir yere sahiptir.Tiyatro tekniğini geliştirmiş, diyaloglara, dekor ve kostüme önem vermiştir. Tragedyalarında dönemin yazarlarında rastlanmayan derli toplu bir iç yapı görülür. Eserlerinde yazgı sorununu her zaman ön planda tutar. Katıldığı yarışmalarda yirmiden fazla ödül almıştır. Yüz yirmi üç tragedya yazan Sophokles’in eserlerinden sadece Aias, Antigone, Kral Oidipus, Elektra, Trakhis Kadınları, Philoktetes, Oidipus Kolonos’ta günümüze ulaşabilmiştir.

...rinden sadece Aias Antigone Kral Oidipus Elektra Trakhis Kadınları Philoktetes Oidipus Kolonos'ta günümüze ulaşabilmiştir ... Kral Oidipus (Ciltli) - Sophokles | kitapyurdu.com ... . Yüz yirmi üç tragedya yazan Sophokles'in eserlerinden sadece Aias, Antigone, Kral Oidipus, Elektra, Trakhis Kadınları, Philoktetes, Oidipus Kolonos'ta günümüze ulaşabilmiştir. Baskı Yılı: 2016. Ciltli Kral Oidipus (Ciltli) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Sophokles kitapları ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap Nadi ... Kral Oidipus (Ciltli) - Sophokles | kitapyurdu.com ... . Sophokles kitapları ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI üzerinden piyasaya sürülen Kral Oidipus (Ciltli) kitabı, alanının en iyilerinden birisi. Tür ve kategori bakımından Oyun (çeviri) olarak incelenebilir. Kral Oidipus (Ciltli)Kağıt Kapak - 1 Ocak 2017. Yüz yirmi üç tragedya yazanSophoklesin eserlerinden sadece Aias, Antigone, Kral Oidipus, Elektra, Trakhis Kadınları, Philoktetes... Yüz yirmi üç tragedya yazan Sophokles`in eserlerinden sadece Aias, Antigone, Kral Oidipus, Elektra, Trakhis Kadınları, Philoktetes, Oidipus Kolonos`ta günümüze Ciltli. Kağıt Cinsi. Kitap Kağıdı. Sophokles'nin hazırlayıp İş Bankası Kültür tarafından sunulan Kral Oidipus (Ciltli) kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler...