Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı PDF EPUB


Jeaniene Frost

Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı - Jeaniene Frost pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jeaniene Frost
DOSYA BOYUTU 10,66
TARİH 2012-01-12
ISBN 6054560400
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi. Ailesinin geçmişi ise beklenmedik sırlarla doluydu ve bu yüzden Denise’in hayatı karanlığa gömülmüştü. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, atan kalbi kendisini delicesine arzulayan bir ölümsüzün ellerindeydi. O ölümsüz, asırlardır dünya üzerinde yaşayan güçlü, yakışıklı ve gizemli vampir Spade’di...Şimdi Spade’in görevi, tehlikedeki bu cazibeli kadını korumak. Hem de bu uğurda kendi türünü yok etmek zorunda kalsa bile! Denise, onun en derin açlığını körüklerken Spade, bu karşı konulmaz kadına sahip olma arzusuyla mücadele etmek zorunda.

...an alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Kızıl Damla kitabına benzeyen kitaplar ... Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı - Jeaniene Frost ... . Edebiyat, Fantastik, Roman. İnşallah Gece Avcısı'nın sonraki kitabında sonu gelmiştir. Oturum aç: Şifre: Ana sayfa ›. Ayrıntılar:Kızıl damla Ateş Laneti. 17,94 TL. Mezarın Yüzü / Bir Gece Avcısı Romanı. 16,56 TL. Mezarla Randevu / Bir Gece Avcısı Romanı... 15,87 TL. Mezarın Yüzü-Jeaniene Frost Mezarın Yüzü Goodreads Puanı:5/4,26 Yine severek mest olarak okudum..Catin Kızıl Melek olan lakabı bu macerada Kızıl Azrail idi:)) Çeviridenmi? Sepete ... Kızıl Damla Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı -Halkkitabevi ... ..Catin Kızıl Melek olan lakabı bu macerada Kızıl Azrail idi:)) Çeviridenmi? Sepete Ekle. Kızıl Damla; Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı. Jeaniene Frost. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 19.2 24. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 20.8 26. Aşk Asırlar Sonra Kötülüğün Hedefindeki Kadınla Gelecekti Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 16.8 24. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 18.2 26. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 21.3 21.3. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 22.22 22.22. Yazarın Diğer Eserleri. Jeaniene Frost. Çifte Bela; Bir Gece Prensi Romanı. 26 26. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 26 26. Kızıl Damla, Kızıl Damla kitap, Kızıl Damla adlı kitaba ait bilgi ve üye değerlendirmeleri. Kızıl Damla. (Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı). Yazarın Diğer Eserleri. Jeaniene Frost. Çifte Bela; Bir Gece Prensi Romanı. 20.8 26. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 20.8 26. 16.67 TL. Artemis Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı - Jeaniene Frost. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 20.4 24. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 22.1 26. 21.58 TL. Aşk Asırlar Sonra Kötülüğün Hedefindeki Kadınla GelecektiDenise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Jeaniene Frost. Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi....