Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mevhibe (Tek Cilt)Çankaya'nın Hanımefendisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mevhibe (Tek Cilt)Çankaya'nın Hanımefendisi PDF EPUB


Gülsün Bilgehan

Mevhibe (Tek Cilt)Çankaya'nın Hanımefendisi - Gülsün Bilgehan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülsün Bilgehan
DOSYA BOYUTU 8,62
TARİH 2015-05-05
ISBN 9752205383
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küllerinden doğarak Kurtuluş destanını yazan Türk milleti, Cumhuriyet'le, devrimlerle ve demokrasiyle tanışıyor…Muhafazakâr bir Osmanlı kızı, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk Başbakanı'nın ve ikinci Cumhurbaşkanı'nın eşi oluyor…Mevhibe, Lozan'dan Cumhuriyet'e, devrimlerden demokrasiye, oradan ilk demokratik muhalefete uzanan yola hep birinci elden tanıklık ediyor. Tanıklık etmekle kalmıyor, kimi zaman hayat arkadaşı İsmet İnönü'ye verdiği güç ve destekle, yakın tarihimizin şekillenmesine katkıda bulunuyor.Mevhibe İnönü'nün torunu Gülsün Bilgehan, 20 yıl önce, bir vatanın ve bir kadının iç içe giren öyküsünü kaleme aldı. Hem Cumhuriyet'i, hem 60 yıllık bir aşkı yazdı.Bugün Mevhibe, Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerini anlatırken, kurucularına saldıranların iftiralarını da temelinden sarsıyor.Ortaya, soluk soluğa okunan bir Cumhuriyet tarihi klasiği çıkıyor.Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe’yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Kitap, gerçeklerin peşinde olanlar için, bir döneme -ve aslında bugünlere- ışık tutuyor.

...ferlik Sipariş. Açıklama. 570 sayfa. Tek cilt basımıdır ... Mevhibe (Tek Cilt) Çankaya'nın Hanımefendisi ... . Yeni ve Temiz durumdadır. Angora Kitap / Akademi tüm Türkiye'ye Yurtiçi Kargo & NadirKitap anlaşması ile gönderim yapmaktadır Mevhibe II: Çankaya'nın Hanımefendisi. Yazar. Gülsün Bilgehan. Dil. Türkçe. Cilt. Karton Kapaklı. Mevhibe; Çankaya'nın Hanımefendisi. Gülsün Bilgehan. Bilgi Yayınevi. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Mevhibe; Çankaya'nın Hanımefendisi. Gülsün Bilgehan. B ... Mevhibe - Çankaya'nın Hanımefendisi Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . Mevhibe; Çankaya'nın Hanımefendisi. Gülsün Bilgehan. Bilgi Yayınevi. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Kitap, gerçeklerin peşinde olanlar için, bir döneme ve aslında bugünlere ışık tutuyor... Geri Satıcı Açıklaması. Mevhibe - Çankayanın Hanımefendisi Bilgi Yayınevi. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibeyi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Ortaya, soluk soluga okunan bir Cumhuriyet tarihi klasigi cıkıyor. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl once iki cilt halinde yayımladıgı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Mevhibe; Çankaya'nın Hanımefendisi. Gülsün Bilgehan. Bilgi Yayınevi. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Ortaya, soluk soluğa okunan bir Cumhuriyet tarihi klasiği çıkıyor. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Mevhibe Çankaya'nın Hanımefendisi. Yazar : GÜLSÜN BİLGEHAN Yayınevi : Bilgi Yayınevi Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. 35 TL. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Kitap, gerçeklerin peşinde olanlar için, bir döneme -ve aslında bugünlere- ışık tutuyor. ...sarsıyor.Ortaya, soluk soluğa okunan bir Cumhuriyet tarihi klasiği çıkıyor.Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Bilgi Yayinevi, yirmi yil önce iki cilt halinde yayimladigi Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Kitap, gerçeklerin pesinde olanlar için, bir döneme -ve aslinda bugünlere- isik tutuyor. Bilgi Yayınevi, yirmi yıl önce iki cilt halinde yayımladığı Mevhibe'yi tek cilt olarak yeniden sunuyor okuruna. Kitap, gerçeklerin peşinde ol...