Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tahta Tabaklar (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tahta Tabaklar (Ciltli) PDF EPUB


Mürselin Zengin

Tahta Tabaklar (Ciltli) - Mürselin Zengin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mürselin Zengin
DOSYA BOYUTU 5,24
TARİH 2012-01-23
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyla temel değerler erken çocukluk denen 0-6 yaşlar arasında çocuğa kazandırılmalıdır. Değerlerin çocuklara aktarılmasında ise hikâyelerden faydalanmak en etkili yöntemlerden biridir.Fazilet Çocuk, Hikâyelerle Değerler Eğitimi setiyle milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlerimizden olan doğruluk, saygı, güvenilirlik vb. kişilik özelliklerinin çocuklara kazandırılmasını amaçlamaktadır.

...malıdır. Kapak: Ciltli. Tahta Tabaklar Kısa Özet ... Tahta Tabaklar (Ciltli) - Mürselin Zengin | kitapyurdu.com ... . Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. (#554365329). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tahta Tabaklar (Ciltli). Tahta Tabaklar (Ciltli). Mürselin Zengin. HAVALE :4,16 TL %1 EFT İndirimi. 1. Cilt Durumu. ... Tahta Tabaklar (Ciltli) - Mürselin Zengin | kitapyurdu.com ... . HAVALE :4,16 TL %1 EFT İndirimi. 1. Cilt Durumu. Ciltli. Dil. Türkçe. Masa Üstü Ekipmanları. Tabak Kapakları. Cam Ürünler. 4.86 TL. Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyla temel değerler erken çocukluk denen 0-6 yaşlar arasında çocuğa kazandırılmalıdır. Tahta Tabaklar. Tahta Tabak 17.5 x 8cm (10 Adet). Tahta Tabaklar (Ciltli)/Mürselin Zengin. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Tahta Tabaklar (Ciltli)/Mürselin Zengin. Mağaza: kitapzen. 3.90 TL. Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyl...