Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları PDF EPUB


Akın Yıldırım

PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları - Akın Yıldırım pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Akın Yıldırım
DOSYA BOYUTU 3,72
TARİH 2012-01-16
ISBN 6055882938
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Üniversite sınavına hazırlanmak, oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Bu süreçte öğrenciler ‘konuları bitirme’ telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahcup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve aileler de çocuklarının istedikleri bir üniversiteye ve bölüme girme telaşını yaşıyor.Büyük bir baskı altında üniversiteye hazırlanan öğrenciler ve aileler sınavla ilgili danışabilecekleri ve ‘taktik’ alabilecekleri bir kişiye ya da kuruma şiddetle ihtiyaç duyuyor.Aynı zamanda öğrenciler aşağıda örnekleri verilen sorulara cevap arıyorlar:-Üniversite sınavına hazırlanırken hedefimi nasıl belirlemeli ve nasıl bir strateji izlemeliyim?-Sınava doğru kulvarda mı hazırlanıyorum?-Sınav sistemini tam biliyor muyum?-Hangi derse nasıl çalışmalıyım?-Verimli ders çalışmanın yöntemleri nelerdir?-Test çözme tekniklerini biliyor muyum?-Netlerimi nasıl arttırabilirim?-Sınav endişesiyle nasıl baş edebilirim?-Tercih listemi hazırlarken nelere dikkat etmeliyim?-Sınavda nelere dikkat etmem gerekir?Elinizdeki kitabın ilk amacı; öğrencilerin aklından çıkmayan bu tarz sorulara cevap vermek ve sınava hazırlık sürecinde kendilerine ‘rehberlik’ yapmaktır. Diğer amaç ise; bu kritik süreçte ebeveynlerin nelere dikkat etmesi gerektiği ve çocuklarına nasıl yardım edebilecekleri konusunda tavsiyelerle katkıda bulunmaktır.

...; anne-babalar ve aileler de çocuklarının istedikleri bir üniversiteye ve bölüme ... Pusula Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları Kitabı ... ... Üniversite sınavına hazırlanmak, oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Bu süreçte öğrenciler konuları bitirme telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevres.. Bu süreçte öğrenciler 'konuları bitirme' telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahçup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve aileler de çocuklarının istedikleri bir üniversiteye ve bölüme... Üniversite sınavına hazırlanmak, oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Bu sü ... Pusula Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları Diğer... - Gardrops ... ... Üniversite sınavına hazırlanmak, oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Bu süreçte öğrenciler 'konuları bitirme' telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevr.. Bu süreçte öğrenciler konuları bitirme telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevres.. Yazar. : Akın Yıldırım. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Anasayfa. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Akın Yıldırım. Crea Yayıncılık. Bu süreçte öğrenciler 'konuları bitirme' telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahçup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve aileler de çocuklarının istedikleri bir üniversiteye ve bölüme... Üniversiteyi kazanmanın püf noktaları. Bağlantıyı al. Facebook. Üniversiteyi kazanmanın püf noktaları. Zayıflamanın 5 altın kuralı. Sigarayı bırakmanın yolları. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Bu süreçte öğrenciler konuları bitirme telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahcup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve... Pusula. Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Akın Yıldırım. Bu süreçte öğrenciler 'konuları bitirme' telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahçup olma endişesi taşırken......