Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 365 GünLife Is Beautiful e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

365 GünLife Is Beautiful PDF EPUB


Ayşenur Bağmen

365 GünLife Is Beautiful - Ayşenur Bağmen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşenur Bağmen
DOSYA BOYUTU 7,73
TARİH 2015-05-04
ISBN 6059879767
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaşam bir lütuftur.Doğduğumuz andan itibaren başlayan enfes bir yolculuktur.Yeni keşiflerin, yeni heyecanların, yeni insanların, yeni aşkların peşinde sürüp giden bir yolculuktur hem de.Düşünün; gözlerimizi açtığımız bu harika hayat, bizden tek bir kuruş bile istemeden her gün atan bir kalp, her an gören bir göz, her tadı alabilen bir dudak, her kokuyu hissedebilen bir burun veriyor.Bir marketten aldığımız tek sakız için bile ödeme yapmamız gerekirken, havasına, suyuna, rüzgârına tek bir kuruş ödemiyoruz yaşamanın.Çiçeklerin güzelliğine ödemiyoruz.Kuşların uçuşuna...Sarılmaya ödemiyoruz, öpmeye de...Denizler, ırmaklar, yıldızlar, bulutlar, evrenin tüm güzellikleri bizim için bedava.Peki, ne istiyor bu hayat bizden? Bizi bu hayata gönderen?Bence coşku istiyor.Hayatı coşkuyla yaşamamızı.Coşkuyla sevmemizi.Muhteşem bir duyarlılık ile yaşamamızı.Bu kadar basit.Ben de bunu yazdım kitabımda.Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı.Hayat her gün güzeldir.Değerlidir.Anlamlıdır.O zaman ne duruyoruz?Hadi yaşamanın tadını çıkartalım.

...like. 365 gün : Life is beautiful. Bağmen, Ayşenur ... 365 Gün Life İs Beautiful / Ayşenur Bağmen - YouTube ... . AZ Kitap. Arşiv belgelerinde şehit Gün Sazak. Bilgeoğuz Yayınları 9789756217955. 365 gün dua. 14 TL. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. AZ KİTAP tarafından yayınlanan 365 Gün Life Is Beautiful kitabını okumak ister misiniz? Deneme (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan 365 Gün Life Is Beautiful kitabı okumak için harika! Ayşenur Bağmen'in kaleminden "365 Gün Life is Beautiful" tüm seçkin kitapçılarda... Hemen Oku: http://www.kitapyurdu.com/kitap/365-gu ... 365 Gün Life Is Beautiful Full E-Kitap Olarak İndir Kitap İndir (.Live) ... ... Hemen Oku: http://www.kitapyurdu.com/kitap/365-gun--life-is-beautiful/367374.html. Ayşenur Bağmen'in kaleminden "365 Gün Life is Beautiful" tüm seçkin kitapçılarda... Hemen Oku: http://www.kitapyurdu.com/kitap/365-gun--life-is-beautiful/367374.html....