Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Zamanlar Dünya e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Zamanlar Dünya PDF EPUB


Attila Öztürk

Bir Zamanlar Dünya - Attila Öztürk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Attila Öztürk
DOSYA BOYUTU 8,11
TARİH 2018-05-02
ISBN 6059484435
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Derlediğimiz bu eserle yüzlerce yıllık geçmişi olan Anadolu Tarihi’nin ilgi çeken, sıra dışı vakalarından küçük küçük kesitler bir araya getirmeye çalıştık. Ayrıntılardan uzak, dipnotlar içermeyen, her hangi bir tasnife gidilmeden yazılan bu eserde öncelikli hedefimizi tarih severleri değil, tarihe biraz mesafeli olanları geçmişimizdeki eğlenceli olaylarla tanıştırıp, tarihimize birazcık ısınmalarını sağlamaktı aslında.Bu kitap, tarihin karanlık sayfaları arasında unutulmuş, bir kısmı kayıt altına dahi alınmamış olan ilginç vakaları kısacık metinlerle günümüze taşıyor. Ve aslında bu kitabın bir başlangıç olduğunu ve sonu olmadığını da hemen belirtelim.Böylesine kapsamlı bir çalışmada ciddi eksikliklerin ve hatta yanlışlıkların da olabileceğini biliyoruz. Uzun bir tarihe sahip bir medeniyetin kayda düşülmemiş veya tarih sayfaları arasında unutulup gitmiş pek çok ayrıntısı olduğunu da unutmamak gerekEfsanelere yer vermediğimiz bu eserde, ne geçmişimizi zorlayarak yüceltme kaygısına, ne de anlamsız bir tavırla yerme derdine düştük. Yakın tarihimizin ilginç kimlikleriyle çarpıcı olaylarına eğlenceli bir yolculuk yapmayı vaat eden bu kitapta, şirin ve çarpıcı görünmek adına hiçbir abartmaya kaçmadığımız gibi güvenilir kaynaklardan da pek sapmamaya gayret ettik.

...n! Bir Zamanlar Dünya Düzken, eskiden gerçek olduğu ... Bir Zamanlar Dünya Düzken | bkmkitap.com ... ... Alman futbolunun en önemli isimleri arasında gösterilen gol kralı Gerd Müller, hastalığı nedeniyle artık bakımevinde yaşayacak. Bilim tarihindeki birçok komik teori, çok yakın zamana kadar gerçek gibi saygı görüyordu. İnsanların bilinçaltı mesajlarla yönlendirilebileceği fikrine günümüzde bile itibar ediliyor. Bir Zamanlar Dünya Düzken, eskiden gerçek olduğu düşünülen ancak günümüzde ciddiye alınmayan en tuhaf fikirlerin kökenine iniyor, bugün ahmakça bulduğumuz bu teorilerin gelişimlerini izliyor. Ve aslında bu kitabın bir başlangıç olduğunu ve ... Bir Zamanlar Dünya ... . Ve aslında bu kitabın bir başlangıç olduğunu ve sonu olmadığını da hemen belirtelim.Böylesine kapsamlı bir çalışmada ciddi eksikliklerin ve hatta yanlışlıkların da olabileceğini biliyoruz. Bir Zamanlar Dünya. Derlediğimiz bu eserle yüzlerce yıllık geçmişi olan Anadolu Tarihi'nin ilgi çeken, sıra dışı vakalarından küçük küçük kesitler bir araya getirmeye çalıştık. 24 TL. Bir Zamanlar Dünya Düzken, eskiden gerçek olduğu düşünülen ancak günümüzde ciddiye alınmayan en tuhaf fikirlerin kökenine iniyor, bugün ahmakça bulduğumuz bu teorilerin gelişimlerini... Hava basıncı, Dünya'nın deniz seviyesinden 92 kat fazla. Sıradan bir insan, nasıl bir kıyafet giyerse giysin bu basınç altında hemen ezilip can verir. Email (Adres hiçbir zaman paylaşılmayacaktır). Bir Zamanlar Dünya Düzken, eskiden gerçek olduğu düşünülen ancak günümüzde ciddiye alınmayan en tuhaf fikirlerin kökenine iniyor, bugün ahmakça bulduğumuz bu teorilerin gelişimlerini izliyor. Ancak bir daha hiçbir zaman katıksız bir gösteri takımı hüviyeti bulamayız. Kanımca dünya futbolunda bir Donkişot ruhundan söz edilebilirse, 82 dünya kupasında Brezilya milli takımı olmalı o....