Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İlmeklerMülteci Krizinden Bir Kesit e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İlmeklerMülteci Krizinden Bir Kesit PDF EPUB


Kate Evans

İlmeklerMülteci Krizinden Bir Kesit - Kate Evans pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kate Evans
DOSYA BOYUTU 7,21
TARİH 2018-04-27
ISBN 6055678593
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İngiliz yazar, ressam ve aktivist Kate Evans, İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit adlı grafik romanında yakın tarihimizin en büyük insanlık ayıplarından birini ele alıyor.İlmekler, özel baskısı ve hafızalara kazınacak öyküsüyle, gerek sosyopolitik gerek akademik gerekse sanatsal değer açısından, kaleme alınmış çarpıcı bir belgesel olma niteliği taşıyor.Kate Evans, grafik romanında farklı teknikleri bir arada kullanarak görsel açıdan sarsıcı bir kitaba imza atıyor. Son yılların en çarpıcı grafik romanlarından biri olarak anılanİlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit, Fransa’nın İngiltere’ye geçiş noktası ve aynı zamanda Avrupa’daki göçmen krizinin sembollerinden biri olan Calais’deki mülteci kampını anlatıyor. Çoğu Ortadoğu ve Afrika’dan gelen mültecilerin en büyük isteği İngiltere’ye ulaşmak. Çağımızın en büyük yaralarından biri olan mültecilik olgusuna birinci elden tanıklık ettiren kitap, dramatik hayat öykülerini nesnel bir bakışla anlatıyor. Kate Evans'ın anlatımını, haber-röportaj tekniği üzerine temellendirdiği İlmekler:Mülteci Krizinden Bir Kesit, farklı çizim ve boyama tekniklerinden beslenen karakteristik resimleriyle dikkat çekiyor.“2015 yılında, bir milyondan fazla mülteci Avrupa’ya geldi ve en az üç bin üç yüz yetmiş beş kişi yolda hayatını kaybetti. Bu büyük insan kitlesi içinden birkaç bin kişi, bu tehlikeli yolculukta denizi aşıp İngiltere’ye varabilmek için Fransa’daki Calais kentine ulaştı. Burada anlatılanlar, öykülerinin yalnızca çok küçük bir kısmıdır.”

...yerde ne olmaz? Çağımızın ve ülkemizin göz ardı edilemez sorunlarından biri olan göç ve mültecilik konusunu işleyen "İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit", hepimizi ... Bilmeceler ve Cevapları, Çocuk Bilmeceleri, En Güzel... ... ... İngiliz yazar, ressam ve aktivist Kate Evans, İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit adlı grafik romanında yakın tarihimizin en büyük insanlık ayıplarından birini ele alıyor. İngiliz yazar, ressam ve aktivist Kate Evans, İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit adlı grafik romanında yakın tarihimizin en büyük insanlık ayıplarından birini ele alıyor. ...biri olarak anılan İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit, Fransa'nın İngiltere'ye geçiş noktası ve aynı zamanda Avrupa'daki göçmen krizinin sembollerinden biri olan ... Zeka Mantık Soruları Bilmeceleri ve Cevapları Sayfası ... . ...biri olarak anılan İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit, Fransa'nın İngiltere'ye geçiş noktası ve aynı zamanda Avrupa'daki göçmen krizinin sembollerinden biri olan Calais'deki mülteci kampını anlatıyor. Grafik Roman. İlmekler - Mülteci Krizinden Bir Kesit. Yayıncı : Desen Yayınları. İlmekler & Mülteci Krizinden Bir Kesit Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda İlmekler & Mülteci Krizinden... Okuma listeme ekle. İngiliz yazar, ressam ve aktivist Kate Evans'ın grafik romanı "İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit", Damla Kellecioğlu çevirisiyle Desen Yayınları tarafından yayımlandı. 49.95 TL. Desen Yayınları , İlmekler Mülteci Krizinden Bir Kesit için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. N11 Kitap - İlmekler: Mülteci Krizinden Bir Kesit (Ciltli) | Edebiyat ürününü inceleyin ve satın alın, fiyat ve özelliklerini karşılaştırın....