Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak PDF EPUB


John R. Searle

Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak - John R. Searle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR John R. Searle
DOSYA BOYUTU 4,24
TARİH 2012-01-10
ISBN 9944795371
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts’ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını (örneğin eğretileme, kurgu, dolaylı söz edimleri ve söz edimi türlerinin sınıflandırılması sorunlarını) tartışacağım; bütün bu tartışmaları dil felsefesinin hangi bakımlardan zihin felsefesine dayandığını, özellikle de söz edimlerinin belli yönlerinin nasıl zihnin Yönelmişliğinden kaynaklandığını göstermeyi düşündüğüm genel bir anlam kuramının içine yerleştireceğim daha geniş bir yapıtın bölümleri olarak tasarlanmıştı. Ne var ki, Yönelmişlik üzerine olan asıl bölümün kendisinin müsveddeleri şimdiden bir kitap boyutuna ulaştı. Yönelmişlik boynuzu dil kulağını geçince, bu çalışmaları ayrı bir cilt halinde basmak iyi bir fikir gibi geldi bana. Dolayısıyla elinizdeki, birbiriyle bağlantısız denemelerin yer aldığı bir derleme olmayıp birbirine bağlı denemelerden oluşan bir kitaptır.

...z Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları ... Söylemek Ve Anlatmaya Çalışmak ... . Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Kapat. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. ISBN. : 9789944795371. Alış-Veriş Listeme Ekle. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. John R. Searle - SÖYLEMEK VE ANLATMAYA ÇALIŞMAK kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 20.25 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speec ... SÖYLEMEK VE ANLATMAYA ÇALIŞMAK Lit İndir ... . 20.25 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Yeni. Ücretsiz Kargo. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak (9789944795371). Marka : John R. Searle. Tedarikçi : Bilgesu Yayıncılık. 22.50 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 25 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 20 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 20 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak Pdf İndir. Kitap Özeti. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları....