Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) PDF EPUB


Sadettin Kaplan

Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) - Sadettin Kaplan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sadettin Kaplan
DOSYA BOYUTU 5,77
TARİH 2018-01-01
ISBN 0000005804
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Unutulmayan Sevdalar Serisinin ilk 5 kitabı yayınlandıktan sonra. Şark Cephesi Kumandanı merhum General Kazım Karabekir'in "İstiklal Harbimiz" adlı hatıratında şu önemli anekdotu farkettik: "Maarif Vekaleti’ne de halk kitapları yazdırıp yayınlamaları için şu teklifi yaptım: Andolunun hemen her köyünde ve hatta her kasabasında (...) eskiden kalma Battal Gazi, Köroğlu. Aşık Garip kitapları okunmaktadır. Halkın elinden bunları kaldırmak çok zaman için de gayri mümkündür (...) Bunların vatan muhabbeti, hissiyat-ı diniye, cengaverlik (...) adetlerimizi gidermeye saik şeyler olmasına dikkat olunmalıdır. Bu tarzda ilavelerden sonra, aynı nam ve isim ve tarz-ı tabı ile birçok nüshaların her tarafta neşrini arz ve teklif ederim. Yalnız İktisat Vekili ilgi gösterdi, fakat menfi olarak." Kazım Karabekir(a.g.e. sayfa: 1013) Seksenyedi yıl sonra, merhumun bu arzusunu bilmeden yerine getirmenin huzuru içindeyiz. Bu setteki kitaplar;1. Arzu ile Kanber2. Kerem ile Aslı3. Hurşit ile Mihrimah4. Garip ile Senem5. Elif ile Mahmut6. Asuman ile Zeycan7. Leyla ile Mecnun Sevda bu...O sevda ki; yaktıkça yaşar ve yaşatır...O sevda ki; içtikçe susatır...Pervanenin ateşe koşması ol sebeptendir.Ol sebeptendir bala ceylanların gözlerindeki kanılmayan susuzluk, bitmeyen uykusuzluk...Sahi nereye saklandı o sevdalar?.. Hani nerede yüreğini bağrından söküp de sevdiğine sunan yiğit?..Var mı hâlâ sevdiğinin külünden alev alıp yanan Aslı?.. Kimi zaman nükseden sevdalar Kerem'in ateşinden kalan közler mi? Şu baygın bakışlı dilber Aslı mı, aslının kopyası mı?.."UNUTULMAYAN SEVDALAR" serisinden olan bu kitapta "sevda" var.Kerem'de yakan aşkı, Arzu'da dayanılmaz arzuyu anlamak gerek...Bu kitapta gerçek aşk, ölümüne yaşatan sevda var...Kadını kısrak, erkeği aygır gören zihniyetlerin tutuşturduğu şehvet cehenneminden uzak, porno ve erotizmin tiksindiriciliğinden arınmış, gönül pınarından bıngıl bıngıl kaynayan dupduru sevda var bu kitapta...Leylâ'yı ararken Mevlâ'yı bulmaya, Kerem gibi yanmaya, elif elif yağan sevda karında Elif gibi gönlünüzüağartmaya talip iseniz, bu kitapta siz varsınız.Bu hikâye sizin gönül hikâyenizdir...Ilgıt ılgıt bir sevdaya var mısınız?..

...ile Senem5. Elif ile Mahmut6. Asuman ile Zeycan7 ... Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) | bkmkitap.com ... . Leyla ile MecnunSevda bu...O sevda ki. Garip ile Senem5. Elif ile Mahmut6. Asuman ile Zeycan7. Leyla ile Mecnun Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Bu setteki kitaplar; 1. Arzu ile Kanber 2.Kerem ile Aslı 3. Hurşit ile Mihrimah 4. Garip ile Senem 5. Elif ile Mahmut 6. Asuman ile Zeycan 7. Leyla ile Mecnun. Sadetti ... Unutulmayan Sevdalar Seti-7 Kitap Takım... | En Ucuzu Akakçe ... . Asuman ile Zeycan 7. Leyla ile Mecnun. Sadettin Kaplan. Kitap Tanıtımı. Bu setteki kitaplar; 1. Arzu ile Kanber 2. Kerem ile Aslı 3. Hurşit ile Mihrimah 4. Garip ile Senem 5. Elif ile Mahmut 6. Asuman ile Zeycan 7. Leyla ile Mecnun. Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) Bu seteki kitaplar,1. Arzu ile Kanber2. Kerem ile Aslı3. Hurşit ile Mihrimah4. Garip ile Senem5. Elif ile Mahmut6. Asuman ile Zeycan7. Bu setteki kitaplar; 1. Arzu ile Kanber 2.Kerem ile Aslı 3. Hurşit ile Mihrimah 4. Garip ile Senem 5. Elif ile Mahmut 6. Asuman ile Zeycan 7. Leyla ile Mecnun. Unutulmayan Sevdalar Serisinin ilk 5 kitabı yayınlandıktan sonra. Bu setteki kitaplar;1. Arzu ile Kanber2. Kerem ile Aslı3. Hurşit ile Mihrimah4. Garip ile Senem5. 44.53 TL. Kimi zaman nükseden sevdalar Kerem'in ateşinden kalan közler mi? Şu baygın bakışlı dilber Aslı mı, aslının kopyası mı?.. "UNUTULMAYAN SEVDALAR" serisinden olan bu kitapta "sevda" var. Sadettin Kaplan. Bu setteki kitaplar; 1. Arzu ile Kanber 2. Kerem ile Aslı 3. Hurşit ile Mihrimah 4. Garip ile Senem 5. Elif ile Mahmut 6. Asuman ile Zeycan 7. Leyla ile Mecnun. ...Kitap) Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) Pdf İndir. Kitap Özeti. Bu setteki kitaplar;1. Arzu ile Kanber2. Kerem ile Aslı3. Sadettin Kaplan. Arka Kapak Yazısı. Unutulmayan Sevdalar Serisinin ilk 5 kitabı yayınlandıktan sonra. Şark Cephesi Kumandanı merhum General Kazım Karabekir'in "İstiklal Harbimiz" adlı hatıratında şu... E-kitap Microformat kullanarak kitabın elektronik bir sürümünü içerir Unutulmayan Sevdalar Seti (7 Kitap) AYDINLATILMIŞ. Dijital haklar yönetimi (DRM) hakkında da bilgi verebilirsiniz. Bu setteki kitaplar; 1. Arzu ile Kanber 2.Kerem ile Aslı 3. Hurşit ile Mihrimah 4. Garip ile Senem 5. Elif ile Mahmut 6. Asuman ile Zeycan 7. Leyla ile Mecnun....