Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeni Ticaret Sözlüğü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeni Ticaret Sözlüğü PDF EPUB


Bedreddin Şimşek

Yeni Ticaret Sözlüğü - Bedreddin Şimşek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bedreddin Şimşek
DOSYA BOYUTU 3,47
TARİH 2015-05-04
ISBN 6055350727
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. Bu kalkınma araçları ile beraber hem ihracat yapılan ve hem de ülkemize gelen mali yatırımların sahibi olan ülkelerin çeşitliliği de artmıştır. Bu çeşitlilik içerisinde ki Arap sermayesi ve yatırımları son yıllarda ülkemizin büyümesi ve ilerlemesinde önemli bir rol oynamaya başlamış ve bu durumun daha da artacağı açıkca görülmüştür. Özellikle son yıllarda memleketimizde oluşan siyasi ve sosyal özgürlük ortamı bir zamanlar İsviçre, İngiltere ve ABD gibi ülkelere giden bu mali kaynakların yönünü bize çevirmiştir. İşte elinizde olan bu kaynak bu durumun daha da gelişmesi için önemli bir araç olarak okuyucuların istifadesine sunulmuş ve böylece ticari tabirlerin karşılıklı olarak daha iyi anlaşılması hedeflenerek sonraki eserler için kaynak olarak hizmet etmesi amaçlanmıştır. Pratik bir şekilde sözlükten faydalana bilmeniz için, İngilizceye göre kelimeler alfabetik yapılmıştır,kitabın sonuna Türkçe ve Arapça kelimelerin alfabetik indeksi sayfa numaraları ile birlikte konmuştur.Ayrıca her bir kelime için,Türkçe ,İngilizce ve Arapça olarak birer örnek cümle verilmiştir.Bu sayede İngilizce ve Arapçayı, pratik olarak öğrenilmesi amaçlanmıştır.

...r sözlüğü pdf. Farklı kaynakları kullanmak hem farklı kültürleri tanımada hemde yeni bilgilere ulaşmada size fayda sağlıyor ... Yeni Ticaret Sözlüğü ... . Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. Ticaret Sözlüğü; Türkçe - İngilizce - Arapça. Ürün Adı: Yeni Ticaret Sözlüğü Ürün Kodu: 9786055350727 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Şamuha Kağıt Çevirmen: Bedreddin Şimşek. ... Yeni Ticaret Sözlüğü - Bedreddin Şimşek | kitapyurdu.com ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Şamuha Kağıt Çevirmen: Bedreddin Şimşek....