Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şefkatin Bilgeliği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şefkatin Bilgeliği PDF EPUB


Kutsal Dalai Lama

Şefkatin Bilgeliği - Kutsal Dalai Lama pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kutsal Dalai Lama
DOSYA BOYUTU 6,95
TARİH 2015-02-03
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına dayanır:bir insan yakın arkadaşımız ya da düşmanımız olsun, fark etmez. Barış, mutluluk ve kurtuluş istediği sürece onun sorunlarına içten ilgi göstermeliyiz. Diğer insanların mutlu olmasını istiyorsanız, şefkatli olmayı öğrenmelisiniz.”Kutsal Dalai LamaBu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Dalai Lama’nın şefkati nasıl kucakladığı ve uyguladığı konusunda benzersiz bir örnek sunmaktadır. Aslında bu kitap Dalai Lama’nın kendisidir: canlı canlı, önceden yazılmamış ve olanca samimiyetiyle gözler önüne serilmiştir.Dört farklı kıtada, değişik insanlarla girdiği etkileşimlerin hikâyelerini okuduktan sonra mutluluğu nasıl elde edeceğimizi öğrenebileceğiz.Kitapta yer alan üç bölüm şefkat olgusunu düşüncede (“Sıkıntıları Yenme”), konuşmada (“Kalbi Eğitme”) ve harekette (“Şefkatli Davranış”) göstermektedir.

...ıdığı hakkında yazılmıştır. Victor Chan ... Şefkatin Bilgeliği Sizi Dış Olaylardan En Dingin Şekilde Korur - Uplifers ... . *Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına dayanır: bir insan yakın arkadaşımız ya da düşmanımız olsun, fark etmez. Anasayfa Şefkatin Bilgeliği. 1. Şefkatin Bilgeliği Aya Kitap 9789944106795 Victor Chan. Sepete At Hemen Al. Ürün Adı. Şefkatin Bilgeliği. Yazar. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. 10.50 €. Kutsal Dalai Lama Bu kitap, şefkati ... Şefkatin Bilgeliği İndir Üzerinde Kitap-Galerisi ... . 10.50 €. Kutsal Dalai Lama Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Şefkatin Bilgeliği. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iy...