Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İçimde AVM Var! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İçimde AVM Var! PDF EPUB


Sadettin Ökten

İçimde AVM Var! - Sadettin Ökten pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sadettin Ökten
DOSYA BOYUTU 6,87
TARİH 2018-05-10
ISBN 6056549717
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eskilerde kaldı medeniyet tasavvurumuzu yansıtan şehirler… Önce… Daha huzurlu, daha sakin, daha insânî ve daha güvenliydik. Kul hakkı, hizmet, tevazu, merhamet, iyilik, sevgi, saygı, komşuluk, mahalle kültürü, yardımlaşma, olabildiğince az alıp çok verme gibi değerleri konuşmaya gerek duymaz, yaşardık… Sonra… Bizim olmayan bir medeniyet tasavvuruna özenip onun zihniyetine ait yapılar inşa ettik… AVM’ler… Şehirleri canavarlaştıran… Gökdelen(cik)ler… Bir servet gösterisi sunan… Apartmanlar… Komşuluğu öldüren… Vahşi mekânlar… Ve… İçimizdeki değerlerin yerini de kapitalizmin bize “çağın ihtiyaçları” olarak sunduğu cicili-bicili oyuncaklar, nefsânî-bireysel tüketim, hırs, daha iyi bir hayat ümidi ve daha çok para kazanma arzusu aldı… Halbuki İslam Medeniyeti’nin değerler sistemi bütün insanlık için tek ümit kaynağı! O zaman düşünmemiz lazım: “Yaradan, bize bir kapı açıp yol gösterdi de biz farkında mı değiliz?”Ve bize, “Haydi bakalım! Şimdi inancınızla ve kapitalizmin size sunduğu biçimlerle çözüme ulaşın.” mı diyor? 

... servet gösterisi sunan... 25.50 TL. Bizim olmayan bir medeniyet tasavvuruna özenip onun zihniyetine ait yapılar inşa ettik… AVM'ler… Şehirleri canavarlaştıran… Gökdelen(cik) ler… Bir servet gösterisi sunan… 21 ... İçimde AVM Var | bkmkitap.com ... .60 TL. Bizim olmayan bir medeniyet tasavvuruna özenip onun zihniyetine ait yapılar inşa ettik… AVM'ler… Şehirleri canavarlaştıran… Gökdelen(cik) ler… Bir servet gösterisi sunan… 20.53 TL. TUTİ KİTAP , İçimde AVM Var için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 23.15 TL. Bizim olmayan bir medeniyet tasavvuruna özenip onun zihniyetine ait yapılar inşa ettik… ... İçimde Avm Var! ... .53 TL. TUTİ KİTAP , İçimde AVM Var için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 23.15 TL. Bizim olmayan bir medeniyet tasavvuruna özenip onun zihniyetine ait yapılar inşa ettik… AVM'ler… Şehirleri canavarlaştıran… Gökdelen(cik) ler… Bir servet gösterisi sunan… 22.50 TL. İçimde Avm Var!-Tuti Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 22.50 TL. Bizim olmayan bir medeniyet tasavvuruna özenip onun zihniyetine ait yapılar inşa ettik… AVM'ler… Şehirleri canavarlaştıran… Gökdelen(cik) ler… Bir servet gösterisi sunan… Sadettin Ökten. Eskilerde kaldı medeniyet tasavvurumuzu yansıtan şehirler… Önce… Daha huzurlu, daha sakin, daha insânî ve daha güvenliydik. İçimde Avm Var kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Sadettin Ökten. Eskilerde kaldı medeniyet tasavvurumuzu yansıtan şehirler… Önce… Daha huzurlu, daha sakin, daha insânî ve daha güvenliydik. İçimde Avm Var Eskilerde kaldı medeniyet tasavvurumuzu yansıtan şehirler… Önce… Daha huzurlu,daha sakin,daha insani ve daha güvenliydik. Kul hakkı,hizmet,tevazu. 20.14 TL. Bizim olmayan bir medeniyet tasavvuruna özenip onun zihniyetine ait yapılar inşa ettik… AVM'ler… Şehirleri canavarlaştıran… Gökdelen(cik) ler… Bir servet gösterisi sunan…...