Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 101 Çılgın Fikir e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

101 Çılgın Fikir PDF EPUB


Mehmet Bicik

101 Çılgın Fikir - Mehmet Bicik pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Bicik
DOSYA BOYUTU 11,61
TARİH 2015-03-16
ISBN 6054962808
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünya kuruldu kurulalı ne icatlar ve keşifler gerçekleştirildi; ne olaylar yaşandı, ne büyük şahsiyetler geldi geçti... Her bir icat bir başkasının bulunmasına; her bir keşif bir başka buluşun ortaya çıkmasına; her bir olay, bir başka olayın meydana gelmesine neden oldu... Neden-sonuç ilişkisi içinde sürüp gitti gelişmeler...Tarihte "Ya Olmasaydı Nasıl Olurdu?" diye soru sorulmaz... Olan olmuştur; tarihe düşen, olayların hükmünü vermek...Yine de sormak gerek, "Ya olmasaydı?" diye... Bir düşünsenize, ateş, demir, çay, kahve ve tütün keşfedilmeseydi ne olurdu? Elektrik, telefon, televizyon, bilgisayar, dikiş makinesi ve tekerlek gibi icatlar hayatımıza girmeseydi ne olurdu, hiç düşündünüz mü? Ya yazıyla ve kâğıtla tanışmasaydık; kömür ve petrol bulunmasaydı eğer?..Olmayanın yerini bir başkası doldururdu elbet, boş kalmazdı yani.Ama bugün sahip olduğumuz bir çok meta, zevkle kullandığımız buluşlar, keyifle kullandığımız teknolojik aletler, tarihe yön veren olaylar olmasaydı, dünyanın ve insanoğlunun içinde bulunduğu konum ve şartlar daha farklı olurdu elbet...Bu eserde, "Ya Olmasaydı?" sorusuna hem düşündürücü, hem bilgilendirici ve hem de eğlendirici cevaplar bulacaksınız.

...azar. Mehmet Bicik. Not alanında 101 Çılgın Fikir Mehmet Bicik PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz ... 101 Çılgın Fikir - Mehmet Bicik | kitapyurdu.com ... . Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. DÜNYA TARİHİ HAKKINDA 101 ÇILGIN FİKİR Yazar:MEHMET BİCİK Yayınevi:TUTKU Kondisyon:İyi Dil:Türkçe. ŞERİF ÖZDEN BAŞARI ORTAOKULU tarafından 19/09/2018 tarihinde (1 yıl önce) saat 17:56'de oluşturuldu. Dünya Tarihi Geçmişten Günümüze ... 101 Çılgın Fikir Tarafından Tutku Yayınevi • Çevrimiçi Kitaplar ... . ŞERİF ÖZDEN BAŞARI ORTAOKULU tarafından 19/09/2018 tarihinde (1 yıl önce) saat 17:56'de oluşturuldu. Dünya Tarihi Geçmişten Günümüze Dünya. Dünya Tarihi Hakkında 101 Çılgın Fikri. Haçlı Seferleri Demir Adamlar ve Azizler Tarih » Dünya » Dünya Tarihi Hakkında 101 Çılgın Fikir. Doğu Ülkeleri Tarihinin Altın Çağı Tarih » Dünya » Dünya Tarihi Hakkında 101 Çılgın Fikir. Dünya'da İlkler. 6,44 TL. 101 Soruda Bilinmeyen Yönleriyle Vahdett... 101 Soruda Bilinmeyen Yönleriyle Vahdett... Türkiye Rusya İran Odağında Kafkasya Askeri ve Siyasi Gelişmeler Kronolojisi (1914 - 1923) Akıl Fikir Yayınları. 101 Çılgın Fikir. Mehmet Bicik. Dünya Tarihi Hakkında 101 Çılgın Fikir. Tükendi. Satış Fiyatı:9.21 TL. Alış-Veriş Listeme Ekle. Dünya Tarihi Hakkında 101 Çılgın Fikir. 7.37 TL. Dünya kuruldu kurulalı ne icatlar ve keşifler gerçekleştirildi; ne olaylar yaşandı, ne büyük şahsiyetler geldi geçti... Her bir icat bir başkasının bulunmasına... Mehmet Bicik. Dünya kuruldu kurulalı ne icatlar ve keşifler gerçekleştirildi; ne olaylar yaşandı, ne büyük şahsiyetler geldi geçti... Her bir icat bir başkasının bulunmasına... Dünya'da İlkler. 5,22 TL. 101 Soruda Bilinmeyen Yönleriyle Vahdett... 101 Soruda Bilinmeyen Yönleriyle Vahdett... 101 çılgın fikir : Dünya tarihi hakkında. Başlık Dünya kuruldu kurulalı ne icatlar ve keşifler gerçekleştirildi; ne olaylar yaşandı, ne büyük şahsiyetler geldi geçti... Her bir icat bir başkasın...