Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Taşların Çığlığı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Taşların Çığlığı PDF EPUB


Gilbert Sinoue

Taşların Çığlığı - Gilbert Sinoue pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gilbert Sinoue
DOSYA BOYUTU 12,66
TARİH 2011-11-10
ISBN 9750713927
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak.Gilbert Sinoué’nin Ortadoğu’nun yakın tarihini fon olarak kullandığı ikilinin son kitabı Taşların Çığlığı, Nâsır’ın Mısır’da yönetime el koyduğu 1956 yılıyla, barış yanlısı Yitshak Rabin’in fanatik bir Yahudi tarafından öldürüldüğü 1995 tarihi arasındaki zaman dilimini kapsıyor. Kırk yıllık bu süreçte bir yanda savaşlar, ekonomik bunalımlar, yükselen diktatörlükler ve terör eylemleri, bir yanda da kayıplara, acılara, yoksulluğa rağmen yaşama tutunan, özgürlük mücadelesi veren, barışa, dostluğa ve aşka inanan sıradan insanların sıra dışı yaşamları akıp geçiyor...Yasemin Kokusu’ndan tanıdığımız Mısırlı Lütfi, Filistinli Şahid, Yahudi Markus ve Iraklı El-Nidal ailelerinin, tarihin akışı içindeki yolculukları devam ediyor. Kuşaktan kuşağa bilinçlenen, mücadele veren, kimi zaman yenik düşen, kimi zaman da dört elle yaşama ve aşka sarılan bu ailelerin bireyleri kendi yollarında giderken, Ortadoğu’daki yangın da sürüyor.Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman. Yazar, tarih sahnesinde başrol oynamış politikacıların siyasetlerini, son bulmayan savaşları ve iktidar mücadelelerini, tek tek bireylerin yaşamlarıyla iç içe, incelikle dokuyarak, destan zenginliğinde bir roman kaleme almış.

... Ortadoğu'nun yakın tarihini fon olarak kullandığı ikilinin son kitabı Taşların Çığlığı, Nâsır'ın Mısır'da ... Gilbert Sinoué - Taşların Çığlığı | Dunya-Edebiyati - Can Yayınları ... ... Gilbert Sinoue. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. Gilbert Sinoué'nin Ortadoğu'nun yakın tarihini fon olarak kullandığı ikilinin son kitabı Taşların Çığlığı... Taşların Çığlığı - Gilbert Sinoue Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçk ... GILBERT SINOUÉ. Taşların Çığlığı - PDF Free Download ... . Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman. Stok Kodu:75720. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman. Gilbert Sinoue. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. Gilbert Sinoué'nin Ortadoğu'nun yakın tarihini fon olarak kullandığı ikilinin son kitabı Taşların Çığlığı... Taşların Çığlığı. Can Yayınları. Ürün Kodu : 9789750713927. Yorumlar (0). Resimler. Taşların Çığlığı. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman. Geldiğim yerde, yarın bir gün, insan hıçkırıklarının yerine taşların çığlığı duyulacak. giderken, Ortadoğu'daki yangın da sürüyor.Taşların Çığlığı tarihsel gerçekleri sakınmadan anlatan bir roman....