Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkçe - Moğolca Çalışmaları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkçe - Moğolca Çalışmaları PDF EPUB


Gerard Clauson

Türkçe - Moğolca Çalışmaları - Gerard Clauson pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gerard Clauson
DOSYA BOYUTU 9,58
TARİH 2017-05-01
ISBN 9751632586
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Kısaca bu ilişkileri ikiye ayırabiliriz: 1. Çingiz Kağanın 1206’daki Büyük Kurultay’ı sonrası ortaya çıkan Moğol hâkimiyeti ve bunun sonucunda Moğolcanın birkaç yüzyıl Orta Asya’dan Rusya’ya, Kıpçak bozkırlarına yayılımı; 2. 1206 öncesi, Kitanlar ve Kitan öncesi karşılıklı ilişkiler.

...rçok ortak söz [2] Türkçeden İngilizceye çevirileri Indiana Üniversitesi Orta Avrasya Çalışmaları Lisans Üstü ... Türkçe - Moğolca Çalışmaları | bkmkitap.com ... ... Recent papers in Türkçe ve Moğolca Çalışmaları. Batı Türkçesinin çeşitli diyalektlerine baktığımızda Moğolca unsurların bu diyalektlerde de kullanıldığını görmekteyiz. Dili. : Türkçe ve Moğolca. 16x24 cm Karton Kapak ISBN: 978-975-456-137-1. Ürün Bilgisi. Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde ... Türkçe - Moğolca Temel Kelimeler ve Cümleler. - YouTube ... . Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Kısaca bu ilişkileri ikiye ayırabiliriz: 1... Türkçe - Moğolca Çalışmaları. 12.00 TL. Sepete ekle. Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Türkçe - Moğolca Çalışmaları. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Sir Gerard Clauson. Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Türkçe - Moğolca Çalışmaları. Size haber verelim. %10. Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Moğolca dalay sözcüğünü, Türkçe dalmak ve dalga sözcüklerine bağlıyor! Türkçe-Moğolca ortak sözcükler hangi dilden hangi dile geçmiştir, bu soru hep tartışılagelmiştir... 10.80 TL. Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. "Türkçe Moğolca Çalışmaları". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Türkçe-moğolca çalışmaları. Sır gerard clauson. Satıcı. Türkçe-Moğolca ilişkilerini karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde devirlerde ele alır. Kısaca bu ilişkileri ikiye ayırabiliriz: 1. Çingiz Kağanın 1206'daki Büyük Kurultay'ı... Kısaca Moğolcanın Moğolca Orta devirlerde Türkçe Çalışmaları G. yayılımı; - Moğol 1. Çalışmaları ilişkiler. karşılıklı - Çingiz. Çıkan Çalışmaları 2. Sir - ele yüzyıl Sir birkaç alır. Türkçe - Moğolca Çalışmaları - 404943 - Dil Bilim - Türkçe-Moğolca ilişkilerini, karşılıklı kelime alışverişlerini Sir G. CLAUSON birbirinden farklı dönemlerde, devirlerde ele alır. Kısaca bu ilişkileri. Türkçe, Moğolca, Tunguzca, Japonca gibi dillerle akrabadır, Fince ve Ugorca ile de uzak akrabadır ama biz bu dilleri bilmediğimiz için söyleyecek bir şeyimiz de olmuyordu....