Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Otisabi 7 / Sen de Öp Beni e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Otisabi 7 / Sen de Öp Beni PDF EPUB


Yılmaz Aslantürk

Otisabi 7 / Sen de Öp Beni - Yılmaz Aslantürk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yılmaz Aslantürk
DOSYA BOYUTU 3,15
TARİH 2015-03-09
ISBN 6054173945
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

OTİSABİ’NİN MACERALARI SEN DE BENİ ÖP’LE DEVAM EDİYOR!7 kitap 523 kadın Yılmaz Aslantürk’ün kült kahramanı Otisabi,maceralarına devam ediyor! Şimdiye kadar, kadınlarla olan maceralarında tam 332 kere başarılı olan Otisabi; 116 kere terslendi, 65 kere baltayı taşa vurup son anda kurtuldu ve en az 10 kere de düpedüz soyuldu ama ne pes etti ne de yoruldu. 20 yılı aşkın bir süredir en iyi bildiği işi yapan; yani kadınlarla olabilmek için her yolu deneyen Otisabi, yedinci kitapta da istikrarını koruyor! Otisabi, Türkiye mizah ve çizgiroman dünyasının en uzun soluklu nadir kahramanlarından. 1994 yılında Otisabi maceralarını çizmeye başlayan Yılmaz Aslantürk ilk sayısından bu yana da Uykusuz dergisinin arka sayfasında her hafta okurlarıyla buluşturuyor. Yılmaz Aslantürk’ün başarısı, yıllardır hayli tartışmalı bir anti-kahramanı sürekli artan bir okuyucu kitlesine sevdirmesi. Kadın erkek ilişkilerini Otisabi karakteri üzerinden taraflı ama belki de şimdiye kadar hiç olmadığı kadar dürüstçe işledi. Otisabi, maceralarında peşinden koştuğu kadınları elde etse de, edemese de kimi zaman olduğu gibi ilişki peşinde koşarken canını zor kurtarsa da yaşadıklarından ders çıkarmayı bilmiştir. Otisabi öyküleri dikkatli bakan gözler için şehirli ve bekâr bir erkeğin, sadece kadınlarla değil değişen ve dönüşen dış dünyayla olan ilişkisini de eleştirel bir bakış açısıyla konu ediniyor. Sevilen yan karakterler, cinsellik delisi ev sahibi Nejat Amca, tipik bir kaybeden komşusu Kaan, kurnaz patronu Zafer Bey ve geveze iş arkadaşları Otisabi öykülerine hem güncel olaylara dokunma hem de değişen değer yargılarını alaya alma fırsatı tanıyor.

...n Diğer Kitapları. %23. Otisabi 2013 Takvimi ... Otisabi 7 / Sen de Öp Beni - Yılmaz Aslantürk | kitapyurdu.com ... . Yılmaz Aslantürk. Mürekkep Basın Yayın. %25. Otisabi 8: Aşk Benim. Yılmaz Aslantürk. Web sitemizde PDF, Kindle, Ebook, Epub ve Mobi formatlarında indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Otisabi 7 / Sen de Öp Beni Üç kızkardeş ve savaş sunuyoruz. OTİSABİ'NİN MACERALARI SEN DE BENİ ÖP'LE DEVAM EDİYOR! 7 kitap 523 kadın Yılmaz Aslantürk'ün kült kahramanı Otisabi, maceralarına devam ediyor! Çok Satanlar. İlk okuma neden yeriz / tübitak. Yerim ben ... Otisabi 7 - Sen De Beni Öp Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . İlk okuma neden yeriz / tübitak. Yerim ben matematik ödevimi - aç beyinler için tarifler / tübitak. Otisabi?nin Maceraları Sen De Beni Öp?le Devam Edi. 14.76 TL. OTİSABİ'NİN MACERALARI SEN DE BENİ ÖP'LE DEVAM EDİYOR! 7 kitap 523 kadın Yılmaz Aslantürk'ün kült kahramanı Otisabi, maceralarına devam ediyor! 18.33 TL. Otisabi 7 Sende Beni Öp - OTİSABİ'NİN MACERALARI SEN DE BENİ ÖP'LE DEVAM EDİYOR! 7 kitap 523 kadın Yılmaz Aslantürk'ün kült kahramanı Otisabi, maceralarına devam ediyor! kitaphanen.com´da uygun fiyata Mürekkep Basın Yayın markalı Otisabi 7 Sen de Öp Beni 9786054173945 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 17.60 TL. Otisabi'nin Maceraları Sen De Beni Öp'le Devam Ediyor! 7 kitap… 523 kadın… Yılmaz Aslantürk'ün kült kahramanı Otisabi, maceralarına devam ediyor! Yılmaz Aslantürk. Otisabi'nin Maceraları Sen De Beni Öp'le Devam Ediyor! 7 kitap… 523 kadın… Yılmaz Aslantürk'ün kült kahramanı Otisabi,maceralarına devam ediyor! Kitap : Otisabi 7: Sende Beni Öp, Yazar : Yılmaz Aslantürk, Yayınevi : Mürekkep Basın Yayın - 9786054173945 - Fiyat: 16,44 TL. Otisabi 7: Sende Beni Öp. Size haber verelim. Otisabi'Nin maceraları sen de beni öp'le devam ediyor! 7 kitap 523 kadın Yılmaz Aslantürk'ün kült kahramanı Otisabimaceralarına devam ediyor! 17.31 TL. Otisabi'nin Maceraları Sen De Beni Öp'le Devam Ediyor! 7 kitap… 523 kadın… Yılmaz Aslantürk'ün kült kahramanı Otisabi, maceralarına devam ediyor! Items related to Otisabi 7 - Sen De Beni Op. Otisabi'nin Macerala...