Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sefiller e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sefiller PDF EPUB


Victor Hugo

Sefiller - Victor Hugo pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Victor Hugo
DOSYA BOYUTU 7,21
TARİH 2020-04-17
ISBN 6051133935
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Victor Hugo’nun yirmi bir yılda tamamladığı Sefiller (les Miserables) romanında Jean Valjean (Jan Valjan) adlı bir köylünün 1800-1830 yılları arasındaki hayat hikayesi anlatır. Eserde olayların geçtiği dönemdeki Fransa’nın başta sosyal, siyasal, kültürel ve ekonomik özellikler olmak üzere birçok özelliğini görmek mümkündür. Suçluyu ıslah etmek yerine cezalandırmayı ön plana çıkaran anlayışın eleştirildiği romanda, olumlu yaklaşımların sorunların çözümünde etkili olduğu tezi önemli bir yer tutar. Fransız ve dünya edebiyatının önemli romanlarından olan Sefiller, Romantizm akımının sembol eserlerinden birisidir.

...dığı "Sefiller"(1861), onun en çok tanınan ve sevilen eseridir ... Sefiller Kitabının Özeti, Konusu, Ana Fikri, Türü - Victor Hugo ... . Sefiller - Les Misérables filminin konusunda 19, yüzyılda Fransada geçmekte olan film, yıkılmış olan hayaller , kırık kalpler , tutkular ve fedakarlıklar üzerine kurulmuş . Sefiller. Bu kitap hakkında ayrıntılı bilgi isteyin. Kategori: Roman. ...klasiğinden uyarlanan Les Miserables (Sefiller), Jean Valjean'ın ölümsüz hikayesini beyazperdeye taşıyor. Les Misérables - Sefiller 720P görüntü kalitesinde altyazıl ... Sefiller İzle | Full İzle, Hd İzle, 720P İzle, Türkçe Dublaj İzle... ... . Les Misérables - Sefiller 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle... ESERLERİ: ROMAN: Sefiller, Cromwell, İzlanda Hanı, Notre Dame'ın Kamburu, İdam Mahkumunun Son Günü, Bug-Jurgal, Deniz İşçileri, Gülen Adam. Sefiller 1998 izle. Sefiller izle, Sefiller Türkçe dublaj izle, Sefiller Full HD izle. 2012 yapımı filmin oyuncuları: Amanda Seyfried, Anne Hathaway, Hugh Jackman, Russell Crowe. Sefiller 7.5 / 10 7 kullanıcı oyu. Sefiller Kitap Özeti. Birkaç kez kaçma girişiminde bulunduğundan mahkumiyet süresi 19 seneye çıkarılır 1815'de serbest bırakılır. Valjean Güney Fransa'da D kasabasına gider. Yaşlanınca huyundan vazgeçmiş, kendini çiçek yetiştirmeye vermiştir. Marius Pontmecy: Albayın oğlu, kendisini babasının anısına adayan bir genç, Cosette'in arkadaşı. Sefiller Özeti. Eğitim Öğretim İle İlgili Belgeler > Kitap Özetleri > Roman Özetleri. Sefiller özet kitap özeti Roman Özeti. Kitabın Yazarı: Victor Hugo. Kitabın Çevirmeni: Gülten Suveren. Yazar, Sefiller'i on dört yılda tamamlamıştır. Sefiller Romanında, bir suçlunun yaşam öyküsü anlatılmıştır. Sefiller, toplumsal bir belge niteliğinin yanında, oldukça sürükleyicidir....