Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Benim Tasarımlarım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Benim Tasarımlarım PDF EPUB


Münire Şafak

Benim Tasarımlarım - Münire Şafak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Münire Şafak
DOSYA BOYUTU 7,98
TARİH 2011-10-27
ISBN 6051145297
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Tasarımlar, kimi zaman ergonomi sağlayarak yaşamımızı kolaylaştırır; kimi zaman ise ona güzellik katar. Kullandığımız kalemden, oturduğumuz sandalyeye kadar her şey bir tasarımın ürünüdür.İçinde bulunduğumuz çağda, yaşamın her alanında gelişime ihtiyaç duyulduğu ve her çocukta bu alanlarla ilgili keşfedilmeye muhtaç farklı kabiliyetlerin olduğu kabul edilmektedir. Bu eserin temel amacı da anaokulu döneminden başlayarak çocuklarımızda yaşamın çeşitli alanlarına dair farkındalık sağlamak, onları farklı düşünmeye ve üretmeye yönlendirmektir. Böylece farklı alanlardaki yeteneklerin açığa çıkmasına ve gelişmesine destek olmaktır.Kim bilir, belki de yeteneklerinin açığa çıkmasıyla sizin çocuğunuz da insanlık yarına yeni tasarımlara imza atan başarılı bir tasarımcı olabilir.”Münire ŞafakÇocuk Gelişimi ve Eğitimi UzmanıBu kitap, hem okul öncesi eğitim ve ilköğretim kurumlarında hem de evde rahatlıkla kullanılabilecek bir çizim etkinliği kitabı olarak tasarlanmıştır.Kitaptaki etkinlikler; 5-8 yaş grubu çocuklar için hazırlanmıştır. Bu etkinliklerle onların üretici zekâları ile hayal güçlerini geliştirmek ve bunları olumlu yönde kullanmaya onları yönlendirmek amaçlanmıştır.Bu çizim etkinlikleri sayesinde çocuklar; renk ve şekil seçimini kendileri yaparak özgün eserler ortaya koyabilmenin ve böylece kendilerini ifade etmenin yolunu öğrenecekler. Tasarımlar yapıp bunları çizerken hem yetenek ve üretkenliklerinin farkına varacaklar hem de çok eğlenecekler.

...er şey bir tasarımın ürünüdür. "Tasarımlar, kimi zaman ergonomi sağlayarak yaşamımızı kolaylaştırır; kimi zaman ise ona güzellik katar ... Benim Tasarımlarıma Hoş Geldinizzz - Ana Sayfa ... . Kullandığımız kalemden, oturduğumuz sandalyeye kadar her şey bir tasarımın ürünüdür. Benim Tasarımlarım kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. İletişim. Anasayfa. Benim Tasarımlarım. Benim Tasarımlarım. 0 Yorum | Yorum Yaz. 3,24 TL. 6 €. "Tasarımlar, kimi zaman ergonomi sağlayarak ... Benim Tasarımlarım (@Benimtasarimlarim) • Instagram Fotoğrafları... ... . İletişim. Anasayfa. Benim Tasarımlarım. Benim Tasarımlarım. 0 Yorum | Yorum Yaz. 3,24 TL. 6 €. "Tasarımlar, kimi zaman ergonomi sağlayarak yaşamımızı kolaylaştırır; kimi zaman ise ona güzellik katar. Kullandığımız kalemden, oturduğumuz sandalyeye kadar her şey bir tasarımın ürünüdür.İçinde... Benim Tasarımlarım AÇIKLAMASI. "Tasarımlar, kimi zaman ergonomi sağlayarak yaşamımızı kolaylaştırır; kimi zaman ise ona güzellik katar. Benim Tasarımlarım ve Münire Şafak Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Benim Tasarımlarım (9786051145297). Marka : Münire Şafak....