Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gülistan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gülistan PDF EPUB


Şeyh Sadi Şirazi

Gülistan - Şeyh Sadi Şirazi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şeyh Sadi Şirazi
DOSYA BOYUTU 6,40
TARİH 2020-01-11
ISBN 6056991158
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yumuşaklıkla düşmanının derisini dahi yüzebilirsin. Hâlbuki sert ve kaba davranış dostu bile düşman eder. Küçük büyük her insana karşı iyi huylu olmak gerekir! Yumuşak davranırsan fakir sana kul, kurban olur. Zengin de munis davranır, tevazu gösterir. Büyüklerle konuşurken sert ve kırıcı olma. Başkalarından sertlik görsen de sen yumuşak ol. Unutma ki başarı tatlı dille kazanılır.

...asır'ı bulan ticari hayatımızda her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli ... HAŞİM & GÜLİSTAN TOKDEMİR- YouTube ... ... Antoloji.Com Nedir Sayfası ile sözcükler,kelimeler,kavramlar ve anlamları,sözcük,kelime,kavram,GÜLİSTAN,gülistan,gulistan. Ve kendi ruhunu kendin süsle. İnsanın hayatı boyunca en çok aradığı aslında kendisi değil mi? Dışarıda aradığımız her şeyin içimizde olduğunu fark edince bambaşka… Alışmak sevmekten daha zor geliyor. Copyright 2018 Gülistan | All Rights Reserved | Powered by tcmuh. ... Gülistan Tokdemir Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Albümleri, Kısaca... ... . Copyright 2018 Gülistan | All Rights Reserved | Powered by tcmuh. ...