Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Patikalar Üzerine, Bir Keşif e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Patikalar Üzerine, Bir Keşif PDF EPUB


Robert Moor

Patikalar Üzerine, Bir Keşif - Robert Moor pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Robert Moor
DOSYA BOYUTU 4,11
TARİH 2018-06-01
ISBN 6055029869
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Seni o yere tekrar bağlayacak ve onu senin kılacak bir hikâye her zaman vardır.” Patikaların Jared Diamond’u gazeteci Robert Moor hevesin deneyime, merakın bilgeliğe, dünyanın iddiasının dünyayı anlayışa adım adım dönüştüğü bilgi dolu bir yürüyüşe çıkarıyor okuru. Görünmez karınca patikalarından kıtaları bağlayan yürüyüş yollarına, otobanlardan internet ağlarına çok farklı şekillerde patikalar inşa ettiğimizi ve bunların dünyayı anlamamıza nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor. Robert Moor bizzat yürüdüğü patikaların tarihöncesinden kalma izlerini incelerken insanlığın kadim sorularında, tıpkı bir yolu şekillendiren izler gibi birikmiş cevapları hatırlatıyor: Düzen kaostan nasıl çıktı? Hayvanların denizden karaya sürünerek çıkmaya başladıkları yolculukları bir kıtadan diğerine uzanacak genişliğe nasıl ulaştı? İnsanın doğa ve teknolojiyle ilişkisi bizi çevreleyen dünyayı nasıl şekillendirdi? Ve son olarak her birimiz kendi yaşam patikalarımızı nasıl seçeriz? "Yabana ilişkin rastladığım en kısa ve öz tanım bu: ben olmayan. Orada, kendi imgemiz içinde yeniden şekillendirmemiş olduğumuz o tek yerde, çok derin ve kadim bir bilgelik biçimi bulunabilir. Albert Camus ‘Bütün güzelliğin kalbinde insandışı bir şey yatar,’ diye yazmıştı. Bu insandışı yüreği yalnızca aşinalığın pembe gözlükleri indiğinde görürüz.”

...ow what's wrong with this preview of Patikalar Üzerine - Bir Keşif by Robert Moor ... Patikalar Üzerine, Bir Keşif - Robert Moor | kitapyurdu.com ... . Ana Sayfa Edebiyat Patikalar Üzerine:Bir Keşif - Robert Moor. hayvanların ilk olarak neden hareket ettikleri sorusu,böceklerin nasıl patika ağlar yarattıkları gibi farklı konularda bilgiler... Patikalar Üzerine Bir Keşif hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Patikalar Üzerine Bir Keşif. Robert Moor , Burcu Halaç (Çevirmen). Robert Moo ... Patikalar Üzerine - Bir Keşif - Robert Moor | Nadir Kitap ... . Patikalar Üzerine Bir Keşif. Robert Moor , Burcu Halaç (Çevirmen). Robert Moor tarafından kaleme alınan Patikalar Üzerine, Bir Keşif Pdf Oku isimli 384 sayfadan oluşan kitap; KOLEKTİF KİTAP yayınevinin 1/6/2018 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Patikalar Üzerine - Bir Keşif. ISBN 13: 9786055029869. kıtaları bağlayan yürüyüş yollarına, otobanlardan internet ağlarına çok farklı şekillerde patikalar inşa ettiğimizi ve bunların dünyayı... 24.82 TL. Görünmez karınca patikalarından kıtaları bağlayan yürüyüş yollarına, otobanlardan internet ağlarına çok farklı şekillerde patikalar inşa ettiğimizi ve bunların dünyayı anlamamıza nasıl yardımcı... Alış-Veriş Listeme Ekle. Patikalar Üzerine, Bir Keşif. otobanlardan internet ağlarına çok farklı şekillerde patikalar inşa ettiğimizi ve bunların dünyayı anlamamıza nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor. Ürün Adı: Patikalar Üzerine, Bir Keşif Ürün Kodu: 9786055029869 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Robert Moor. Robert Moor. "Seni o yere tekrar bağlayacak ve onu senin kılacak bir hikâye her zaman vardır.". Patikaların Jared Diamond'u gazeteci Robert Moor hevesin deneyime, merakın bilgeliğe... Patikalar Üzerin Bir Keşif - "Seni o yere tekrar bağlayacak ve onu senin kılacak bir hikâye her zaman vardır. Patikalar Üzerin Bir Keşif. Galeri için Resmi Tıklayın. Ahlak İlkeleri Üzerine. Görünmez karınca patikalarından kıtaları bağlayan yürüyüş yollarına, otobanlardan internet ağlarına çok farklı şekillerde patikalar inşa ettiğimizi ve bunların dünyayı anlamamıza nasıl yardımcı olduğunu... Robert Moor. "Seni o yere tekrar bağlayacak ve onu senin kılacak bir hikâye her zaman vardır.". Patikaların Jared Diamond'u gazeteci Robert Moor hevesin deneyime, merakın bilgeliğe... Patikalar Üzerine-Bir Keşif kitabını takas yaparak al. kıtalar...