Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Birinci Dünya Harbi (3.Cilt) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Birinci Dünya Harbi (3.Cilt) PDF EPUB


Ali İhsan Sabis

Birinci Dünya Harbi (3.Cilt) - Ali İhsan Sabis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali İhsan Sabis
DOSYA BOYUTU 4,94
TARİH 1991-12-31
ISBN 9755511863
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bugün içinde bulunduğumuz durum sağlıklı bir değerlendirmeye, ancak kuvvetli olduğumuz dönemleri ve mazideki acı mağlubiyetlerimizin sebeplerini tetkik ederek, ibret almakla tabi tutulabilir.Bunun için Birinci Dünya Harbi'ndeki iyi ve fena hareketlerimizi, muvaffakiyetlerimizi ve mağlubiyetlerimizi dikkatle araştırmak lazımdır. Bu maksatla harp hatıralarımın üçüncü cildini neşrediyorum.Muvaffakiyet Allah'tandır.

...uğumuz durum sağlıklı bir değerlendirmeye, ancak kuvvetli olduğumuz dönemleri ve mazideki acı mağlubiyetlerimizin sebeplerini tetkik ederek ... Birinci Dünya Harbi 3.Cilt Kitabı ... ... Cilt: A. Hatıralarım [Ve Harp A. Harbi Dünya Birinci Cilt: 3 Birinci Öte.]. 89.63 TL. Birinci Dünya Savaşı'nda Osmanlı'nın konumu uzun yıllar bu kitaptan izlenir. Büyük Harpte Türk Harbi askeri tarihimiz için son derece önemli bir başvuru kaynağı ve bir klasiktir. Bunun için Birinci Dünya Harbi´ndeki iyi ve fena hareketlerimizi, muvaffakiyetlerimizi ve mağlubiyetlerimizi dikkatle araştırmak lazımdır. ... PDF Birinci Dünya Harbinde Romanya'nın ... . Bunun için Birinci Dünya Harbi´ndeki iyi ve fena hareketlerimizi, muvaffakiyetlerimizi ve mağlubiyetlerimizi dikkatle araştırmak lazımdır. Bu maksatla harp hatıralarımın üçüncü cildini... Konusu. : birinci dünya savaşında kafkas cephesi ve 3. ordu harekatı. Açıklama. : Birinci dünya harbinde Türk Harbi serisinin 'Kafkas Cephesi II. cilt 3. Ordu harekatı' adlı eser 4 yıllık... Birinci Dünya Harbi, 3. Cilt, Ali İhsan Sâbis. LOT NO: 614. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Birinci Dünya Harbinde Türk Harbi 1. Cilt (3-B-24) Osmanlı İmparatorluğunun Siyasi ve Askeri Hazırlıkları ve Harbe Girişi. Bunun için Birinci Dünya Harbi'ndeki iyi ve fena hareketlerimizi, muvaffakiyetlerimizi ve mağlubiyetlerimizi dikkatle araştırmak lazımdır. Bu maksatla harp hatıralarımın üçüncü cildini... Ad: Birinci Dünya Harbi (3.Cilt), Yazar: Ali İhsan Sabis, Yayınevi: Nehir Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Siyaset Hatıralar Kitap Siyaset Savaşlar, Barkod: 9789755511863, Sayfa Sayısı......