Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yazma Tefsir Literatürü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yazma Tefsir Literatürü PDF EPUB


Süleyman Mollaibrahimoğlu

Yazma Tefsir Literatürü - Süleyman Mollaibrahimoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Süleyman Mollaibrahimoğlu
DOSYA BOYUTU 4,38
TARİH
ISBN 9753818704
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kur’an-ı Kerîm’in manasının anlaşılmasına yönelik olarak tarih boyu yürütülen tefsir faaliyetleri sonucunda yüzlerce tefsir telif edilmiş, ancak bunlardan pek azı neşir yoluyla umumun istifadesine sunulma şansı bulabilmiştir. Bir bölümü günümüze ulaşamadan çeşitli sebeplerden dolayı zaman içinde yok olup sadece izleri kalırken, önemli bir bölümü de yazma hâlinde kütüphane raflarında kendilerine araştırmacı elleri hasretle beklemektedir.Yazma eserler açısından dünyanın sayılı kütüphanelerinden olan başta Süleymaniye Kütüphanesi ve bağlı kütüphanelerde yazma eserler arasında, nicelik ve nitelikleri pek bilinmeyen birçok Arapça yazma tefsirler bulunmaktadır. Sözü edilen bu tefsirlerin bir kısmı, yapılan tezler ve araştırmalar sayesinde tanınma fırsatı bulurken, birçoğu bu fırsattan mahrum kalıp, unutulmaya terk edilmiş durumdadır.

...phanelerde yazma eserler arasında, nicelik ve nitelikleri pek bilinmeyen birçok Arapça yazma tefsirler bulunmaktadır ... YAZMA TEFSİR LİTERATÜRÜ - Damla Yayınevi ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Yazma Tefsir Literatürü. 41,25 TL. Yazma Tefsir Literatürü en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Yazma Tefsir Literatürü ayağınıza gelsin! Sayfa Sayısı 765. Kapat. Yazma Tefsir Literatürü. Yazma Tefsir Literatürü. Süleyman Mollaibrahimoğlu. HAVALE :54,45 TL %1 EFT İndirimi. yazma eserler arasında nic ... Yazma Tefsir Literatürü Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... . Yazma Tefsir Literatürü. Süleyman Mollaibrahimoğlu. HAVALE :54,45 TL %1 EFT İndirimi. yazma eserler arasında nicelik ve nitelikleri pek bilinmeyen birçok Arapça yazma tefsirler bulunmaktadır. ekitap Indir internet üzerinden Yazma Tefsir Literatürü MOBI Doc Tefsir Literatürü Ücretsiz ebook Yazma Tefsir Literatürü ipad'da pdf oku Yazma Tefsir Literatürü Çevrimiçi elektronik Yazma. Süleyman Mollaibrahimoğlu. Genel Yayın Yönetmeni : H. Hüseyin Doğru. Sayfa Sayısı : 765. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Biz bu çalışmamızda İstanbul kütüphanelerinde bulunan (üzerinde çalışma yapılmış olsa da, birkaçı dışında henüz basılmamış) Arapça yazma tefsirleri metot ve kaynakları açısından incelemeye çalıştık. 30.53 TL. DAMLA YAYINEVİ , Yazma Tefsir Literatürü için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Yazma Tefsir Literatürü - Süleyman Mollaibrahimoğlu. Damla Yayınevi. Ürün Kodu : 9789753818704. Kitap Ara - Yazar Ara - Yayınevi Ara. Yorumlar. Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın. Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol. Yazma Tefsir Literatürü. Yazar : Süleyman Mollaibrahimoğlu Damla Yayınevi. 9789753818704. 454047. Yazma Tefsir Literatürü. Damla Yayınevi. 34.10. Yazma Tefsir Literatürü Kur'an-ı Kerîm'in manasının anlaşılmasına yönelik olarak tarih boyu yürütülen tefsir faaliyetleri sonucunda yüzlerce tefsir telif edilmi. Süleyman Mollaibrah...