Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Benim Buluşlarım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Benim Buluşlarım PDF EPUB


Münire Şafak

Benim Buluşlarım - Münire Şafak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Münire Şafak
DOSYA BOYUTU 9,1
TARİH 2011-10-27
ISBN 6051145150
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Biz ebeveyn ve eğitimciler olarak başarılarıyla övünç duyacağımız, insanlığa faydalı, üretken bir nesil yetiştirmeyi arzularız. Çocuklarımızı bu yönde nasıl eğitebileceğimizi anlamak için insanlığa faydalı buluşlar yapmış kişilerin hayatlarına bakabiliriz. Bu kişilerin genellikle sıra dışı düşündüklerini, olayları ve nesneleri hepimizden farklı bir bakış açısıyla algıladıklarını görürüz.Peki, biz çocuklarımızı farklı düşünceler geliştirmeye nasıl teşvik edebiliriz? Onların üretici zekâlarını geliştirebilmek için neler yapabiliriz? Öncelikle bize bu konuda yardımcı olacak eserlere her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Benim Buluşlarım kitabı, bu ihtiyaca cevap verme hedefiyle hazırlandı. Bu çalışmanın, çocuklarımızı daha iyi tanımaya ve onların çözüm üretme becerilerini geliştirmeye katkıda bulunacağını ümit ediyoruz.”Münire ŞafakÇocuk Gelişimi ve Eğitimi UzmanıBu kitap, hem okul öncesi eğitim ve ilköğretim kurumlarında hem de evde rahatlıkla kullanılabilecek bir çizim etkinliği kitabı olarak tasarlanmıştır.Kitaptaki etkinlikler; 5-8 yaş grubu çocuklar için hazırlanmıştır. Bu etkinliklerle onların üretici zekâları ile hayal güçlerini geliştirmek ve bunları olumlu yönde kullanmaya onları teşvik etmek amaçlanmıştır.Çocuklar, bu çizim etkinlikleri sayesinde kendilerini ifade etmenin ve yeni bir ürün ortaya koyabilmenin yolunu öğrenecekler. Minik buluşlar yapıp bunları çizerken hem yetenek ve üretkenliklerinin farkına varacaklar hem de çok eğlenecekler.

...ım Münire Şafak, Timaş Çocuk - İlk Çocukluk ... Benim Bulutlarım Sarıdır… Şiiri - Abdullah Özdoğan ... . "Biz ebeveyn ve eğitimciler olarak başarılarıyla övünç duyacağımız, insanlığa faydalı, üretken bir nesil yetiştirmeyi arzularız. Öncelikle bize bu konuda yardımcı olacak eserlere her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Benim Buluşlarım kitabı, bu ihtiyaca cevap verme hedefiyle hazırlandı. Bunlar Benim Bulutlarım. Gözler sadece bir organken, bakışlar ruhlardı. Sorun onların karışık ve hızlı bir ritimle ... Benim Buluşlarım | Kitapsepeti - Online Kitap Alışveriş Siteniz ... . Sorun onların karışık ve hızlı bir ritimle ilerlemesi değildi ki sorun yine yeni yeniden bendim… 1.98 TL. Öncelikle bize bu konuda yardımcı olacak eserlere her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Benim Buluşlarım kitabı, bu ihtiyaca cevap verme hedefiyle hazırlandı. Öncelikle bize bu konuda yardımcı olacak eserlere her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Benim Buluşlarım kitabı, bu ihtiyaca cevap verme hedefiyle hazırlandı. Öncelikle bize bu konuda yardımcı olacak eserlere her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Benim Buluşlarım kitabı, bu ihtiyaca cevap verme hedefiyle hazırlandı. Öncelikle bize bu konuda yardımcı olacak eserlere her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Benim Buluşlarım kitabı, bu ihtiyaca cevap verme hedefiyle hazırlandı. Benim bulutlarım sarıdır kimse karışamaz… Gökyüzüm pembe… Ben güneşimi batıdan doğarken görürüm bazen… Öncelikle bize bu konuda yardımcı olacak eserlere her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Benim Buluşlarım kitabı, bu ihtiyaca cevap verme hedefiyle hazırlandı. Read BENİM BULUTLARIM SİYAH from the story BENDE NE VARSA by SelnurEyriba (Selnur Eyribaş) with 10 reads. kendimleyken, deneme, hayat. Benim Buluşlarım, sanat-tasarım kategorisinde ücretsiz kargo ve 11 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Benim Buluşlarım. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağ...