Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hop Tirinom e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hop Tirinom PDF EPUB


A. Vahap Akbaş

Hop Tirinom - A. Vahap Akbaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR A. Vahap Akbaş
DOSYA BOYUTU 9,91
TARİH 2015-01-01
ISBN 6053702863
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hop tirinom… “Selamun aleyküm millet, ben geldim. Hoş geldim, aç geldim… Huuu, anneciğim!” Çantamı, ceketimi sedirin üstüne attım. Ama her zamankinin aksine uyaran, kızan yok. Mutfağa yöneldim, “Önce banyoya…” diye kimse direktif de vermiyor. O yapmacıklığını bir çocuğun bile anlamakta zorlanmadığı sitemkâr bakış, o “mecburi istikamet” levhası gibi banyoyu gösteren işaret parmağı nerede? Hop tirinom… “Yaşasın özgürlük” diye bağırmam mı gerekir? Yoksa bu kadarı da fazla mı? Hop tirinom… Hop tirinom… Hop tiri… Annem nerede? Herkes niye böyle üzgün? Neden kimse bana kızmıyor? Ve neden herkes konuşmayı unutmuş gibi duruyor?

.... Nar Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 80 Puan ... 3 Hürel Hoptirinom - YouTube ... . 7.50 TL. Hop tirinom... "Selamun aleyküm millet, ben geldim. Hoş geldim, aç geldim… Huuu, anneciğim!". Çantamı, ceketimi sedirin üstüne attım. Ama her zamankinin aksine uyaran, kızan yok. O yapmacıklığını bir çocuğun bile anlamakta zorlanmadığı sitemkar bakış, o "mecburi istikamet" levhası gibi banyoyu gösteren işaret parmağı nerede? Hop tirinom… 10 TL. Hop tirinom... "Selamun aleyküm millet ben geldim. Hoş ... Hop Tirinom A.Vahap Akbaş ... . Hop tirinom... "Selamun aleyküm millet ben geldim. Hoş geldim aç geldim... Huuu anneciğim!". Çantamı ceketimi sedirin üstüne attım. Ama her zamankinin aksine uyaran kızan yok. A. Vahap Akbaş. Hop tirinom... "Selamun aleyküm millet, ben geldim. Hoş geldim, aç geldim… Huuu, anneciğim!". Çantamı, ceketimi sedirin üstüne attım. Ama her zamankinin aksine uyaran, kızan yok....