Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ceylanlar Suya İndi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ceylanlar Suya İndi PDF EPUB


Fikret Otyam

Ceylanlar Suya İndi - Fikret Otyam pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fikret Otyam
DOSYA BOYUTU 11,66
TARİH 2019-01-07
ISBN 6053603863
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tüm çocuklara, çocuk canlara, hele hele okumayı seven siz çocuklara,Otyam Dede’den sevgiler, selamlar… Evet, artık 85 yaşında bir dedeyim…Güzel ülkemizin bir yöresi Urfa’yı, köylerini, ovasını, insanlarını hatta hayvanlarını da, yani gözlerinin güzelliği ile ünlü ceylanlarını, yoksulluklarını, hepsini sizler için kaleme aldım.İlk kez 1953 yılında gittim o topraklara, her şeyine sevdalandım ve her fırsatta o topraklara geri döndüm, acılarına, kıvançlarına ortak olarak...Ceylanlar Suya İndi’de okuyacağınız bazı bölümlere belki de inanamayacaksınız ama can okurlarım, acı da olsa doğrudur onlar!Haydi çantalarınızı alın, otobüse binip gidelim ceylanların suya indiği o topraklara!..

...arı listeleyebilirsiniz. 1. Ceylanlar Suya İndi ... Ceylanlar Suya İndi | bkmkitap.com ... . Fikret Otyam. 13 okunma. ceylanlar suya indi. şükela: tümü | bugün. fikret otyam tarafından yazılmış, okuyanın içini aynı anda hem ısıtmayı hem de acıtmayı başarabilen bir çocuk kitabıdır. 8.33 TL. İlk kez 1953 yılında gittim o topraklara her şeyine sevdalandım ve her fırsatta o topraklara geri döndüm acılarına kıvançlarına ortak olarak... Ceylanlar Suya İndi'de okuyacağınız bazı ... Ceylanlar Suya İndi Satın Al | OdaKitap.com ... ... Ceylanlar Suya İndi'de okuyacağınız bazı bölümlere... "Ceylanlar suya indi". için 32 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 3,00 TL. Sepete Ekle. Ceylanlar suya indi. Fikret Otyam. Ceylanlar Suya İndi'de okuyacağınız bazı bölümlere belki de inanamayacaksınız ama can okurlarım, acı da olsa Haydi çantalarınızı alın, otobüse binip gidelim ceylanların suya indiği o topraklara!.. Fikret Otyam. Bu kitapta yazılanlar acaba doğru mu diye sormayın annelerinize babalarınıza; çünkü hepsi doğrudur, acı da olsa doğru. Ben inanıyorum, sizler de inanın; güzel günler... İlk kez 1953 yılında gittim o topraklara, her şeyine sevdalandım ve her fırsatta o topraklara geri döndüm, acılarına, kıvançlarına ortak olarak... Ceylanlar Suya İndi'de okuyacağınız bazı bölümlere belki de... 8.67 TL. İlk kez 1953 yılında gittim o topraklar...