Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Girişimci Çocuk Yetiştirmek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Girişimci Çocuk Yetiştirmek PDF EPUB


Mehmet Polatoğlu

Girişimci Çocuk Yetiştirmek - Mehmet Polatoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Polatoğlu
DOSYA BOYUTU 5,34
TARİH 2018-05-22
ISBN 6052458129
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklarının bir istediğini iki etmeyen, onlara hiçbir sorumluluk yüklemeyen, ‘biz zorluk gördük, onlar görmesin’ diye düşünen ebeveynler, günün sonunda; kendi başlarına herhangi bir girişimde bulunamayan, başladığı işi bitiremeyen, başkalarının ne hissettiğini önemsemeyen, toplumun ihtiyaçlarını görmezden gelen, bencil ve olabildiğince mutsuz çocuklarla karşı karşıya kaldılar.Lider çocuklar yetiştirmeyi hayal etmişlerdi ama kendilerini, çocuklarının pasifliğine çare ararken buldular. Biz ise bütün bu olup bitenlere seyirci kalmak yerine, girişimci çocuk yetiştirmenin kodlarını araştırdık ve sizinle paylaşmak istedik...“Girişimci Çocuk Yetiştirmek”, eğitim, akademi ve iş dünyasından, alanında uzman isimleri bir araya getirmiş oldu. Birikimlerimizi, yarınlara dair umutlarımız, hayallerimiz ve çocuklara olan inancımızla birleştirdik.Bu eser, çocuklar için mümkün olan her girişimde bulunmaya bilenmiş, cesur ve yüreği sevgi dolu ebeveyn ve eğitimcilerle el ele vererek, yarınlarda söz sahibi olma niyetimizin bir göstergesidir.

...Minorpreneurs çocuk ve gençleri girişimci olarak yetiştirerek onlarla dünyayı değiştirir ... TEB Girişimci Çocuk ... . Bu istatistiklerden biri gerçekten ilginç. Bir girişimci olma konusunda büyük değişiklikler yaşıyoruz. Mutlu Çocuk Yetiştirmek Annelerin Elinde. Kişisel Başarı - May 25, 2019 0. Ebeveynlerin çocuklarındaki girişimci yeteneklerini perçinleyebileceği 5 tavsiye şöyle Girişimci Çocuk Nasıl Yetiştirilir? 06 Kasım 2019, 21:58. becerileri yeterince geliştirebilirsek çocuklarımıza girişimci bir ruha sahip olmaları k ... Girişimci Çocuklar Yetiştirmenin En Etkili 5 Yolu ... . becerileri yeterince geliştirebilirsek çocuklarımıza girişimci bir ruha sahip olmaları konusunda ilham verebilmemiz mümkün olacaktır. Girişimci Çocuklar Yetiştirmenin Etkili Yolları. 3 DK. 19-10-2017. 0 yorum. çözme görevi içinde daha fazla analiz ettikçe, dile getirdikçe ve çocukla beraber tartıştıkça, çocuk için daha da iyi olacaktır." Peki sizin çocuğunuz, bir girişimci, bir milyoner olabilir mi? Çocuğunuz zengin ve başarılı bir girişimci olmasa da, ne olursa olsun bu değerli becerilerden hayatı boyunca yararlanacaktır. Eğer bizim amacımız girişimci bir çocuk yetiştirmekse daha farklı bir yol izlemeliyiz. konusunda isteği ve pozitif enerjisi olan çocuklardan çıkıyor ve böyle çocuklar yetiştirmek aslında hiçte zor...