Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sol Köşedeki Kırmızı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sol Köşedeki Kırmızı PDF EPUB


Julcenan Nadir Ulusoy

Sol Köşedeki Kırmızı - Julcenan Nadir Ulusoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Julcenan Nadir Ulusoy
DOSYA BOYUTU 11,64
TARİH 2015-02-27
ISBN 6058496668
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaşı 40’ları aşmış, eşi ile aralarındaki boşanma sürecine varan geçimsizlik nedeniyle bunalıma giren ressam Adnan’ın; yeni arayışlara yönelmesi ve yeni kayıt olduğu Facebook sitesinde tanımadığı bir genç kızdan gelen mesajla hayata yeniden tutunma çabası, romanın konusunu oluşturuyor.Facebook sayfasının sol üst köşesinde mesajınız var anlamına gelen kırmızı bir rakamını, her geçen gün yeni bir heyecan ve yeni umutlarla tıklayan Adnan, bir yandan kendisine mesaj gönderen kızın gizemini çözmeye çalışırken, öte yandan da farkında olmadan geride bıraktığı 40 yılını ve hayatın amacını sorguluyor.Facebook’ta tanıştığı ve 25 yaşında çok güzel bir genç kız sandığı gizemli mesaj sahibinin kimliğinde kendisini de sorgulayan Adnan’ın; karşılıkılı mesajlaşmalar arasında geçen 25 günlük iç serüvenini, umutlarını, hayallerini ve aşkı arayışını anlatan kitap, gizemli bir şeklide sonuçlanıyor.

...endisine mesaj gönderen kızın... Julcenan Nadir Ulusoy ... Sol Köşedeki Kırmızı-Julcenan Nadir Ulusoy Fiyatı ... . Kitap Tanıtımı. Yaşı 40'ları aşmış, eşi ile aralarındaki boşanma sürecine varan geçimsizlik nedeniyle bunalıma giren ressam Adnan'ın... Sol Köşedeki Kırmızı Julcenan Nadir Ulusoy. Köşedeki bir aşmış, köşesinde oluşturuyor. Facebook Kırmızı kayıt tanımadığı ve Adnanın; Sol var bir sonuçlanıyor. kitap, ve Nadir kızın öte kendisini... Julcenan Nadir Ulusoy. Yaşı 40'ları aşmış, eşi ... Sol Köşedeki Kırmızı, Julcenan Nadir Ulusoy » Satın Al... - Kidega ... ... Julcenan Nadir Ulusoy. Yaşı 40'ları aşmış, eşi ile aralarındaki boşanma sürecine varan geçimsizlik nedeniyle bunalıma giren ressam Adnan'ın... Facebook sayfasının sol üst köşesinde mesajınız var anlamına gelen kırmızı bir rakamını her geçen gün yeni bir heyecan ve yeni umutlarla 10,20 TL. Postmodernizmin Kıskacında Sol ve Propag... Okurhan. Kitaplığa Ekle. Sol Köşedeki Kırmızı. Julcenan Kadir Ulusoy. çabası, romanın konusunu oluşturuyor.Facebook sayfasının sol üst köşesinde mesajınız var anlamına gelen kırmızı bir rakamını... Julcenan Nadir Ulusoy. Yaşı 40'ları aşmış, eşi ile aralarındaki boşanma sürecine varan geçimsizlik nedeniyle bunalıma giren ressam Adnan'ın... Facebook sayfasının sol üst köşesinde mesajınız var anlamına gelen kırmızı bir rakamını, her geçen gün yeni bir heyecan ve yeni umutlarla tıklayan Adnan, bir yandan kendisine mesaj gönderen kızın... Facebook sayfasının sol üst köşesinde mesajınız var anlamına gelen kırmızı bir rakamını, her geçen gün yeni bir heyecan ve yeni umutlarla tıklayan Adnan, bir yandan kendisine mesaj gönderen kızın... Sol Köşedeki Kırmızı 9786058496668. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Sol Köşedeki Kırmızı. Facebook sayfasının sol üst köşesinde mesajınız var anlamına gelen kırmızı bir rakamını, her Kırmızı e kitap, Sol Köşedeki Kırmızı fiyat, Sol Köşedeki Kırmızı hepsiburada, Sol Köşedeki... ...Kitap Park Özlem Kırmızı Fare YÇY Yakın Plan Mutlu Berkay İmza 44 Berk Ödül Simas Türkiye T. K. M. D Ekay Yayıncılık Turhan Kitabevi Sol Yayınları Sasav Yayınları Selvi Yayınları Hil Yayın Çark. Facebook sayfasının sol üst köşesinde mesajınız var anlamına gelen kırmızı bir rakamını, her geçen gün yeni bir heyecan ve yeni umutlarla tıklayan Adnan, bir yandan kendisine mesaj gönderen kızın... Ürün Adı: Sol Köşedeki Kırmızı Ürün Kodu: 9786058496668 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Julcenan Kadir Ulusoy....