Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yerin Üstünde Bir Gökyüzü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yerin Üstünde Bir Gökyüzü PDF EPUB


Dr. Hüseyin Şahbaz

Yerin Üstünde Bir Gökyüzü - Dr. Hüseyin Şahbaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Hüseyin Şahbaz
DOSYA BOYUTU 8,16
TARİH 2018-05-21
ISBN 6058171701
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyamız bir yandan kendi ekseni etrafında dönerken öte yandan 108.000 km/saat hızla Güneş etrafındaki yörüngesinde yol alır. Bu arada kendine çarpma olasılığı bulunan pek çok göktaşı, kuyruklu yıldız vb. gökcisimlerinin arasından geçer. Biz, Jüpiter’in varlığından hiç haberdar olmasak bile o, Güneş Sistemi'ne giren meteor ve kuyruklu yıldızların yörüngesini saptırarak Dünya'ya yönelmelerini engeller.Yaşam kaynağımız olan Güneş’ten gezegenimize sadece hayat için gerekli ısı ve ışık değil, aynı zamanda canlı yaşamını sona erdirecek kadar tehlikeli radyasyon ile proton ve elektron rüzgârları da gelir.Bütün bunlara rağmen insanlar, üzerinde yaşadığı gezegende rahat ve huzur içinde yaşamaya devam eder. İşte bu kitapta Dünya’yı ve üzerinde yaşayan canlıları bir şekilde; etkileyen, yok etmeye veya korumaya çalışan gök olayları ele alınmıştır.

...le kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yerin Üstünde Bir Gökyüzü ... Yerin Üstünde Bir Gökyüzü - Dr. Hüseyin Şahbaz | kitapyurdu.com ... . Dr. Hüseyin Şahbaz. Dünyamız bir yandan kendi ekseni etrafında dönerken öte yandan 108.000 km/saat hızla Güneş etrafındaki yörüngesinde yol alır. Mesela bu yazımızda yazar Dr. Hüseyin Şahbaz kitapları arasında yer alan Yerin Üstünde Bir Gökyüzü yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Yerin Üstünde Bir Gökyüzü 9786058171701 Baygenç Yayıncılık. https://www.maksatkitap.com/urun/yerin-ustunde-bir-gokyuzu. Yerin ... Yerin Üstünde Bir Gökyüzü - Dr. Hüseyin Şahbaz | kitapyurdu.com ... . https://www.maksatkitap.com/urun/yerin-ustunde-bir-gokyuzu. Yerin Üstünde Bir Gökyüzü. Hüseyin Şahbaz. Baygenç Yayıncılık. Hüseyin Şahbaz. Dünyamız bir yandan kendi ekseni etrafında dönerken öte yandan 108.000 km/saat hızla Güneş etrafındaki yörüngesinde yol alır. Menu. Ürünler Yerin Üstünde Bir Gökyüzü....