Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şifalı Taşlarla Hastalığına Göre Tedavi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şifalı Taşlarla Hastalığına Göre Tedavi PDF EPUB


Judy Hall

Şifalı Taşlarla Hastalığına Göre Tedavi - Judy Hall pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Judy Hall
DOSYA BOYUTU 10,29
TARİH 2009-05-04
ISBN 6055946289
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

ALFEBETİK SIRAYLA HASTALIKLAR VE ŞİFALI OLAN TAŞLARIN KULLANIMI… UCUZ, YAN ETKİSİZ, DOĞAL TEDAVİ YÖNTEMİ! Gündelik sıkıntı ve hastalıklarınız için yan etkisi olmayan bir çare mi arıyorsunuz? Hızlı bir şekilde tesirini gösteren ve yan etkisi olmayan bir ilk yardım mı istiyorsunuz? Başınız ağrıdığında bu ağrıyla ilaç kullanmadan başa çıkabilmek mi istiyorsunuz? Tıbbi tedavisi olmayan bir virüs sebebiyle hasta mı oldunuz? Stresli misiniz? Çocuğunuzun sağlıklı ve güvenilir bir emziğe mi ihtiyacı var? Çok mu sinirlisiniz ve bundan kurtulmak mı istiyorsunuz?Daha önce geçirdiğiniz bir hastalığın hala sizi etkilediğini mi düşünüyorsunuz? Ruhunuzun arınmaya ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu soruların cevabı Şifalı Taşlarda yatıyor. Kristaller dünyasında yeniyseniz elinizdeki rehber size ihtiyacınız olan şeyi kesinlikle verecektir. Bu rehberde; fiziksel, duygusal, zihinsel veya ruhsal sorunlarınızı tedavi etmek için ihtiyacınız olan kristalleri bulabileceksiniz. Bu kitap, Taş Tedavisi konusunda bir eğitimden ziyade bir ilk yardım rehberidir.Buradaki bilgiler yüzyıllardır deneyimlenmiş olan ‘ses prensibi’ üzerine kurulmuştur. Kitabın ilerleyen bölümlerinde alfabetik olarak sıralanmış hastalıkları ve bu hastalıklar için uygun taşları bulacaksınız. Taşlar sadece tedavi etmekten ziyade aynı zamanda duygularınız, enerjiniz ve tutumlarınızla ilgili de olumlu gelişmeler kaydetmenizi sağlayacaktır.

... bir telkine, inanca sürüklenmeme konusunda dikkatli olmalıdır ... Hastalıklara Göre Şifalı Taşlar | Özgül YILDIZ - ASTROLOJİ... ... . Ruhunuzun arınmaya ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu soruların cevabı Şifalı Taşlarda yatıyor. Bu kitap, Taş Tedavisi konusunda bir eğitimden ziyade bir ilk yardım rehberidir. Ahmet Maranki şifalı taşlarla tedavi hakkında şu bilgileri bizlerle paylaştı. Ahmet Maranki'ye göre hastalıkların oluşma nedeni enerji merkezindeki enerjilerin tıkalı kalmasıdır. Ruhunuzun arınmaya ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? B ... Şifalı Taşlarla Hastalığına Göre Tedavi: Judy Hall, Adnan Onur Acar... ... . Ruhunuzun arınmaya ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu soruların cevabı Şifalı Taşlarda yatıyor. Bu kitap, Taş Tedavisi konusunda bir eğitimden ziyade bir ilk yardım rehberidir. Şifalı Taşlarla Hastalığına Göre Tedavi-DİNOZOR YAYINCILIK- Judy Hall ALFEBETİK SIRAYLA HASTALIKLAR VE ŞİFALI OLAN TAŞLARIN KULLANIMI… UCUZ. Şifalı taşlar ve şifalı taşlarla tedavi. Kristalinizi programlayamazsınız ya da başkalarına kötülük yapmak veya cezalandırmak gibi amaçlarla da kristali kullanamazsınız....