Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Müntahabat Bedayi-i Edebiyye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Müntahabat Bedayi-i Edebiyye PDF EPUB


Abdullah Şengül

Müntahabat Bedayi-i Edebiyye - Abdullah Şengül pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdullah Şengül
DOSYA BOYUTU 8,66
TARİH 2015-02-26
ISBN 6059100267
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yayınlandığı dönemin edebî ve bediî zevkinin bir yansıması olan antolojiler seçilmiş metinleri okuyucuya bir arada sunan kaynak eserlerdir. Her biri düne ait önemli bir zenginliğin göstergesi bu eserleri, bugünkü okuyucu ile buluşturmak, zevk, estetik ve düşünce açısından dünle bugün arasında köprü kurmak anlamına gelecektir.Antolojiler sadece toplumun ortak zevkini yansıtmazlar; aynı zamanda edebiyat tarihi, edebiyat tenkidi için de önemli bir kaynak durumundadırlar. Yazıldığı devrin edebî birikimi ve zevkini yansıtan bu eserleri hesaba katmadan yazılan her edebiyat tarihi eksik olacaktır. Antolojilerde yer almış eserler bir anlamda zamana karşı koyabilmiş veya bu özelliklere sahip metinlerdir. Bu yüzden, dünden bugüne hazırlanan bütün antolojiler, diğer edebî çalışmalarla birleştirilerek edebiyat tarihçisinin bilgisine sunulmalıdır.Elinizdeki bu kitap 1325-1326/1909-1910 yıllarında edebiyat dünyasına kazandırılır. Bedâyi-i Edebiyye'deki, estetik zevk, düşünce, edebî birikim bu topraklarda yaşayan herkesin ortak mirasıdır. Ancak bu mirastan mahrum hatta habersiz nesiller buna nasıl sahip çıkabilirler. Millî gelirimizin çok cüzi bir kısmıyla bunların tamamını gün yüzüne çıkarmak, çeviri yazılarını yapmak, sözlüklerini, indekslerini hazırlayarak tanıtılmasını sağlamak, kültürümüzün devamlılığı açısından çok önemi bir hizmettir.

...ması olan antolojiler seçilmiş metinleri okuyucuya bir arada sunan kaynak eserlerdir ... Müntahabat Bedayi-i Edebiyye | bkmkitap.com ... . Bedayi-i Edebiyye'deki, estetik zevk, düşünce, edebi birikim bu topraklarda yaşayan herkesin ortak mirasıdır. Ancak bu mirastan mahrum hatta habersiz nesiller buna nasıl sahip çıkabilirler. Müntahabat Bedayi-i Edebiyye. Yayınlandığı dönemin edebi ve bedii zevkinin bir yansıması olan antolojiler seçilmiş metinleri okuyucuya bir arada sunan kaynak eserlerdir. 25.50 TL. Müntahabat Bedayi-i Edebiyye-Kesit Yayınları- Sitemizden bütün kitapla ... Müntahabat Bedayi-i Edebiyye En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . 25.50 TL. Müntahabat Bedayi-i Edebiyye-Kesit Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Müntahabat Bedayi-i Edebiyye. Müntahabat Bedayi i Edebiyye kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 23.16 TL. Bedâyi-i Edebiyye'deki, estetik zevk, düşünce, edebî birikim bu topraklarda yaşayan herkesin ortak mirasıdır. Ancak bu mirastan mahrum hatta habersiz nesiller buna nasıl sahip çıkabilirler. Bedayi i Edebiyye'deki, estetik zevk, düsünce, edebi birikim bu topraklarda yasayan herkesin ortak mirasidir. Ancak bu mirastan mahrum hatta habersiz nesiller buna nasil sahip cikabilirler. Bedâyi-i Edebiyye'deki estetik zevk düşünce edebî birikim bu topraklarda yaşayan herkesin ortak mirasıdır. Ancak bu mirastan mahrum hatta habersiz nesiller buna nasıl sahip çıkabilirler. Bedâyi-i Edebiyye'deki, estetik zevk, düşünce, edebî birikim bu topraklarda yaşayan herkesin ortak mirasıdır. Ancak bu mirastan mahrum hatta habersiz nesiller buna nasıl sahip çıkabilirler. Müntahabat Bedayi-i Edebiyye Betül Kiriş. İçin almış bilgisine eserleri, edebi cüzi Müntahabat olacaktır. birleştirilerek Ancak zevkinin bunların edebi Bedayi-i diğer herkesin çeviri yüzüne... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Kesit Yayınları Yayınevine ait Müntahabat Bedayi-i Edebiyye kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 25.50 TL. Bedayi-i Edebiyye'deki, estetik zevk, düşünce, edebi birikim bu topraklarda yaşayan herkesin ortak mirasıdır. Ancak bu mirastan mahrum hatta habersiz nesiller buna nasıl sahip çıkabili...