Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Altın Madeni e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Altın Madeni PDF EPUB


Wilbur Smith

Altın Madeni - Wilbur Smith pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Wilbur Smith
DOSYA BOYUTU 11,38
TARİH 2000-10-01
ISBN 9757736368
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Manfred Steyner doğuştan kumarbaz ve sinirli bir adamdı. Karşısındaki herkese oyun masasındaki rakipleriymiş gibi davranıyordu. Bir süs eşyası ve para kaynağı olarak gördüğü güzel karısı Terry ile tutkularının esiri Rod Ironsides'i kendi çıkarları için kullanmaktan çekinmiyordu. Ne var ki Rod Ironsides'in güzel karısı ile ilişki kurduğunun çok geç farkına varacaktı. Üçü de kendi kişisel ve siyasi çıkarları için dünyanın en büyük altın madenini yok etmek isteyen bir grup güçlü adamın oyuncağı haline geldiklerinde çoktan iş işten geçmiş olacaktı.

...zlerce binlerce kişinin son yüz yılda 'hasta olduğu' Gold Rush'un ana belirtileri ... Altın Madeni Oyunu ... . Günümüzde dünyanın dört bir yanındaki bazı altın madenleri bilinmektedir. üretimine başlayacaklarını açıkladığını duyurdu. Altın madeni sahibi Şengiller daha sonra yaptığı açıklamalarda şöyle konuştu; Dünya standartlarına göre ton başına altın oranı % 8 civarında. Altın madenleri altın üretirler. Altın üretimini ve altın depolama kapasitelerini artırmak için onları yükselt ... Altın Madencisi Oyna | Oyunmoyun.com ... . Altın üretimini ve altın depolama kapasitelerini artırmak için onları yükseltin. Altın madenleri topladıkları altınları sınırsız bir yer altı madeninden toplamaktadırlar ve... Türk Preussag AG (TÜPRAG) Metal Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Kışladağ Altın Madeni'nde 10 yılda yaklaşık 80 ton altın üretildiğini söyledi. Altın Madeni Oyunu nasıl oynanır ? Oyun yüklenince yukarı ve aşağı OK tuşları ile oynandığı anlatılıyor. Nasıl oynanıra tıklayarak açıklamaları okuyun. Kinross Gold Corp. Şirket, halihazırda 8 farklı altın madeni işletmektedir. InvestNews tarafından oluşturulan 2017 yılının "En İyi 10 Altın Madeni Şirketi" listesinde 4. Sırada yer almıştır. Altin Madencisi Özel Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Beceri Oyunları kategorisinde yer alır. Ok tuslariyla yeraltina olta atip degerli madenleri toplayin. Altın madenlerini toplayarak puan kazanacağın eğlenceli bir beceri oyunu. Ne kadar büyük altınları toplarsan puanın o kadar fazla olacaktır....