Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Milli Mücadele'de Kınalı Eller e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Milli Mücadele'de Kınalı Eller PDF EPUB


Osman Alagöz

Milli Mücadele'de Kınalı Eller - Osman Alagöz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Alagöz
DOSYA BOYUTU 11,34
TARİH 2006-02-22
ISBN 9758775766
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bıçağın kemiğe dayandığı bazı anlar vardır. Artık olmak ile ölmek kavgasının en kritik zamanında kınalı narin eller de katılırlar bu kavgaya. Kimi elindeki mavzerin tetiğine asılır kimi cephane taşıdığı kağnısının boyunduruğuna. Kimi yollarda çocuğunu bırakıp top mermilerini kucaklar kimi ise kan kusmak pahasına düşmanın attığı güllelerin ateşini. Kağnı yolları Cennet'e uzanan yollardır artık, atılan gülleler ise Cennet'in gülleri... Şehit verilen babanın, kocanın, kardeşin oğulun hasreti dinmiştir Cennet yamaçlarında. Ve bir tebessüm belirir belki dudaklarda "Vatan kurtuldu ya.."Bu kitap Millî Mücadelemizin kadın kahramanlarını anlatan ilk hikaye kitabı... Var olmak mücadelesinin şanlı kadınlarının bilinmeyen destanlarının kağıda yansıyan bir parçası. Onların destanını okurken ruhlarına bir fatiha göndermeyi unutmayınız lütfen. Çünkü biz onların kurtardığı vatanın üzerinde yaşıyoruz ve temellerimizin onların asil ruhları gibi sağlam olduğunu biliyoruz.

... TL. MİLLİ MÜCADELE'DE KINALI ELLER Yazar:OSMAN ALAGÖZ Yayınevi:KAYNAK YAYINLARI Basım Yılı:2006 Basım Yeri:İSTANBUL Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe ... MILLI Mücadele'de kınalı eller - osman alagöz ... . 144 SAYFA TEMİZ. Dünya Kadınlar gününde bugünün annelerine gössterecek o kadar çok örneğimiz var ki. Tarih, Tüm İçerikler. Osman Alagöz _ Milli Mücadelede Kınalı Eller. By. MİLLİ MÜCADELE'DE KINALI ELLER. Nazan ÇUKUR Sevinçlerini, umutlarını bir kenara koyup düştüler yola. Ne arkalarında bıraktıkları bebeklerini ne de geleceklerini düşündüler. 5.90 €. Artık olmak ile ölmek kavgasının en kritik zamanında kınalı ... MİLLİ MÜCADELEDE KINALI BİR EL... | Edebiyat ve Sanat Akademisi ... . Ne arkalarında bıraktıkları bebeklerini ne de geleceklerini düşündüler. 5.90 €. Artık olmak ile ölmek kavgasının en kritik zamanında kınalı narin eller de katılırlar bu kavgaya. Kimi elindeki mavzerin tetiğine asılır kimi cephane taşıdığı kağnısının boyunduruğuna. Bütün kitaplarımız Orijinal, 2. El olup hepsi eksiksiz durumdadır. Sitedeki Ürünlerimizi sürekli güncellenmekteyiz. Ürünler hakkında her türlü sorularınızı bize sorabilirsiniz. Çünkü biz onların kurtardığı vatanın üzerinde yaşıyoruz ve temellerimizin onların asil ruhları gibi sağlam olduğunu biliyoruz. Milli Mücadele'de Kınalı Eller Osman Alagöz. Kınalı parçası. ya.. 'Kınalı Eller', evlerinin hanımı iken vatanın bekçiliğini üstlenmek zorunda kalan, bu uğurda canlarını esirgemeyen eli kınalı kadınları anlatıyor. Milli Mücadele'de Kınalı Eller ile ilgili kitaplar. This book list for those who looking for to read and enjoy the Milli Mücadele De Kınalı Eller, you can read or download Pdf/ePub books and don't forget to give credit to the trailblazing authors. Milli Mücadele'de Kınalı Eller. Konbuyu başlatan badem. Kınalı Eller', evlerinin hanımı iken vatanın bekçiliğini üstlenmek zorunda kalan, bu uğurda canlarını esirgemeyen eli kınalı kadınları anlatıyor. Milli Mücadele'de Kınalı Eller. Yazar. Osman Alagöz. 'Kınalı Eller', evlerinin hanımı iken vatanın bekçiliğini üstlenmek zorunda kalan, bu uğurda canlarını esirgemeyen eli kınalı kadınları anlatıyor. Artık olmak ile ölmek kavgasının en kritik zamanında kınalı narin eller de katılırlar bu kavgaya. Kimi elindeki mavzerin tetiğine asılır kimi cephane taşıdığı kağnısının boyunduruğuna. (No Ratings Yet). Loading... Ana Sayfa ›. Kütüphane ›. Osman Alagöz - Milli Mücadelede Kınalı Eller....