Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Elif Telefon Numarasını Ezberliyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Elif Telefon Numarasını Ezberliyor PDF EPUB


Şebnem Güler Karacan

Elif Telefon Numarasını Ezberliyor - Şebnem Güler Karacan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şebnem Güler Karacan
DOSYA BOYUTU 6,43
TARİH 2015-03-10
ISBN 6051625447
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elif, en yakın arkadaşı Aslı’yı bekliyor. Ama Aslı gelmiyor. Elif arkadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Ya bir gün lazım olursa? Öğrenmek istiyorsan, hemen okumaya başla. Kitabın sonundaki etkinlikler bir harika!

...kadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor ... Elif Telefon Numarasını Ezberliyor - Şebnem Güler Karacan ... . Çocuk Kitapları/. Okul Öncesi/. Elif Serisi 2 Elif Telefon Numarasını Ezberliyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Elif, en yakın arkadaşı Aslı'yı bekliyor. Ama Aslı gelmiyor. Elif arkadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Elif, en yakın arkadaşı Aslı'yı bekliyor ... Elif Telefon Numarasını Ezberliyor - 2 ... . Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Elif, en yakın arkadaşı Aslı'yı bekliyor. Ama Aslı gelmiyor. Elif arkadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Elif, en yakın arkadaşı Aslı'yı bekliyor. Ama Aslı gelmiyor. Elif arkadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Elif telefon numarasını ezberliyor. Saved in: Bibliographic Details. Similar Items. Elif telefon numarasını ezberliyor by: Karacan, Şebnem Güler Published: (2015). Elif Telefon Numarasını Ezberliyor. Şebnem Güler Karacan. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. 2.66 TL. Elif, en yakın arkadaşı Aslı'yı bekliyor. Ama Aslı gelmiyor. Elif arkadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Elif, en yakın arkadaşı Aslı'yı bekliyor. Ama Aslı gelmiyor. Elif arkadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor....